Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férfi főnökeim egyfolytában...

A férfi főnökeim egyfolytában heccelnek (szexuális jellegű témák). Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok,mind a két főnököm férfi a munkahelyemen.30-35 évesek.Tehát nem "öregek".Amikor csak tehetik,munka közben odajönnek hozzám,és elkezdenek zavarbaejtő tréfákkal kínozni.Kérdezősködnek,stb.Pl hogy csináltam e már hármasban,vagy mi a kedvenc pózom,meg hogy lehajolnék e egy tollért,stb.Én meg rohadtul zavarba jövök,mert pont az a nő vagyok,aki ilyen témákról nem szivesen beszél idegenekkel,még vicc terén sem.Elvörösödök,és szólni sem tudok igazán mit.De kinevetnek,és tudom,direkt azért csinálják,mert tudják,hogy zavar,és el tudnak pirítani.Azt mondták,hogy nagyon prűd és erkölcsös vagyok.Ne is írjátok,hogy ne jöjjek zavarba,meg ne vörösödjek el,és hogy ne zavarjon,mert ez lehetetlen.Egyszerűen irritál a téma amit/amiket felhoznak.Mit mondjak,hogy kezeljem a szitukart?Durván nem akarok rájuk szólni,mert nem akarom elveszíteni a munkahelyemet!

2013. márc. 21. 08:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

8.50-es vagyok.

Én így tettem:

Lehetőleg minél jobban kerültem a társaságukat, leszűkítettem a kommunikációt és határozottan elutasító voltam, közöltem velük, hogy nem viccesen az ócska tréfáik.

Sokáig fújták még, hogy jajj de megváltoztam, biztosan szeretem van..blabla... de nem figyeltem rájuk. Kb. fél évbe telt mire teljesen le álltak rólam.

2013. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
'Szeretőm van", azt akartam írni, hogy ezt mondogatták. Ez nem tudom egyébként honnan pattant ki az agyukból, mert soha nem adtam rá alapot. Egyébként már akkor is vőlegényem volt!
2013. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha folyamatos "edzésnek" vagy kitéve, hozzászoksz, nem fogsz elvörösödni.
2013. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem is 4 éve párkapcsolatom van.Pl múltkor kiakasztó volt,amikor megkérdezte az egyikük,hogy eredeti-e a mellem,vagy esetleg push-upot hordok.Holott nem is hordok kivágott,feltűnő felsőket.Nem tudom honnan szedte már megint a hülyeséget!
2013. márc. 21. 09:09
 15/22 anonim ***** válasza:

Erre azt mondtam volna, hogy neked meg mi a fene közös volna hozzá? Mit képzelsz?

Ha van feleségük, akkor hozd elő azt, hogy nem tudod mit szólnának hozzá, ha hallanák, hogy ilyen dumákkal próbálják szédíteni bent a nőket...

2013. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kinyomtatod ezt a cikket, az asztalodon tartod, és ha legközelebb beszólnak meg sem hallod, hanem megjegyzed: Nézzétek milyen érdekes cikket találtam!

[link]

2013. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok. Abban különbözök,hogy 23 éves férfi vagyok. Van egy 30 éves hegyomlás főnököm,meg egy 40 éves istennő főnököm. Plusz az irodában van egy 55 év körüli büdös rib@nc,aki rám volt állva az elején és ezért folyamatosan kapom a szívatásokat. Olyanokat mondanak, hogy meló után biztos megyek megdugni, meg azért késtem, mert reggel nála aludtam és lerendezett éjszaka, elég kínos ilyeneket hallgatni. Mind a ketten napi szinten b@szogatnak vele, ha tehetik együtt küldenek kiküldetésbe is. Én próbálom poénra venni, röhögni szoktam rajta és próbálok visszaoltani. A multkór a melósok előtt neveztem tápos csirkének a főnökömet és megjegyeztem, hogy farok zsugorító mellékhatása van annak a sok szarnak,amit napi szinten beszed. Ennek az lett az eredménye, hogy a rá 2 hétre levő 2 napos csapatépítő tréningen közös szobát kaptam a banyával és azóta ezzel szopatnak bent.

Egyszer elpattant nálam valami, aztán felálltam, kirobogtam cigizni és egész nap kussoltam és ilyen egy szavas válaszokat adtam mindenre. Akkor kicsit visszafogták magukat és 2 napig nem csesztettek, de utána megint.

2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 László22 válasza:
100%

Szia


Hát sajnos eléggé sok ilyet lehet hallani. De még örülök neki hogy vannak erkölcsös nők mostanában. Egy jó tipp, ha jól olvastam van párkapcsolatod, tedd ki a képét az asztalodra hadd lássák ki is az. Hát ha elrettentő lesz számukra, hiszen látják hogy erős a kapcsolatod. És lehetséges hogy a folyamatos szekálással akarnak rávenni egy kis munkahelyi etye-petyére.

2013. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem a világos beszéd az egyetlen út: következőre ha megjegyzést tesznek az alakodra vagy bármire, közöld udvariasan és mosolyogva: "aranyosak vagytok,örülök,hogy örömet tudtam ennyivel is okozni,de most már fejezzétek be,ez nekem már sok és zavaró" ha ezek után erre is csipős megjegyzést tesznek,akkor tedd hozzá: ha otthon is hasonlokat mondanál a feleségednek,lehet sűűbben lenne szex és nem lennél rákényszerülve hogy a munkahelyeden ércelődj" vagy valami hasonlót. Vagy multkor én azt mondtam a főnökömnek (bár ő lesmárolni probált meg), hogy " hé,te vagy a főnököm, ez nekem ebbe a kapcsolatba nem fér bele. Én ide dolgozni járok,nem szóakozni"
2013. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyobb főnök van a cégnél,pl.igazgató,akihez tudnál fordulni? Ha legközelebb heccelnek,kérd meg őket normális stílusban,hogy fejezzék be,mert téged ez zavar.Ha utána is csinálják,beszélj a főfejessel,mondd el neki,hogy folyamatosan ezt csinálják,és már szépen megkérted őket,de nem hagyják abba,te nem ezért vagy itt a cégnél,hogy ilyesmikkel piszkáljanak.A fődirinek fontos,hogy mindenki komolyan vegye a munkáját,és ne oda nem illő dolgokkal foglalkozzon,ezért látja,hogy te komolyan veszed,és nem veled van a baj.

El fog menni a kedvük a dologtól,ha beszél velük.

2013. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!