Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan embert, vagy...

Ismertek olyan embert, vagy van itt valaki, akit a Telekom karrier oldaláról vettek fel az említett multicéghez?

Figyelt kérdés
Bármilyen pozícióra jelentkezek, évek óta semmi válasz. Egyáltalán foglalkozik valaki az oldallal? Vagy csak meghirdetik a munkát, mert kötelező és felvesznek valami ismerőst? Hogy megy ez szerintetek? Egyáltalán más karrieroldallal van pozitív tapasztalatotok?

2013. jún. 10. 15:46
 1/1 anonim válasza:

latom nem mostani kerdes,de azert valaszolok.

en eddig ketszer jelentkeztem,elso alkalommal kaptam egy korrekt visszajelzest e-mailben,amiben megkoszontek a jelentkezest illetve leirtak,hogy a palyazoi kor szukitese soran nem ram esett a valasztas.

a masodik alkalom most tortent,ismet jelentkeztem az oldalon keresztul,par nap mulva vissza is hivtak,es behivtak interjura.

nemtudom ez mennyire erdekel,de en nagyon rossz tapasztalattal jottem

el onnan.leirom,ha esetleg valaki rabukkan a kerdesre es erdekli hogy folyik az interju..

azt tudni kell,hogy en egy ugyfelszolgalati munkara jelentkeztem.amikor visszahivtak egy szoval nem mondtak,hogy egy egesz napos programra kell szamitani,konkretan 7 ora hosszat toltottem az epuletben amibol osszesen 20-25perc volt az aktiv reszvetel.ez azt jelenti,hogy mikor mindenki odaert (kb 20-30 ember) elmondtak hogy 2 kor lesz,es ket szobaban lesz az interju,tehat 2 csoportra osztottak minket.elso korben egy szituacios feladat volt hattal ulve a 3 interjuztatonak,egy telefonbeszelgetest kellett eljatszani megadott szempontok alapjan illetve ajanlani egy termeket termeszetesen telekomhoz kapcsolodot.elotte volt egy par perces bemutatkozas de a tobbiek elmondasa alapjan volt akitol nem is kertek bemutatkozast csak a szituaciot.a masik feladat egy par kerdes volt amit kiosztottak papiron,de az semmi extra,csak ilyen logikai alap dolgok.az annyira volt fontos hogy peldaul tolem el se kertek :D

tehat itt osszesen 5-10 percet toltott bent mindenki es meg kellett varni hogy vegezzen mindenki,ez tartott 10 oratol 13 oraig.akkor kozoltek ki esett ki.

kovetkezo kor szinten egyesevel ment,itt kb 15 perc volt 1 emberre es lenyegeben ugyanaz volt mint az elso csak kicsit bovebben.atlagos interju kerdesek es ide is beiktattak egy szituaciot.3 orat ultunk ott megint a masikra varva...es fel orat arra,hogy vegre eldontsek,hogy ki nyert felvetelt.

soha eletemben ilyen rossz tapasztalatom nem volt,pedig megfordultam rosszabbnak gondolt helyeken is.egy ilyen ceg nemtudom,hogy tud ilyen sz*rul megszervezni egy interjut..arrol nem is beszelve,hogy egesz nap egy vendegkartyat nem voltak kepesek adni,mert termeszetesen se ki se be nem lehetett kartya nelkul kozlekedni,es ott kellett allni az ajtoban ha esetleg levegozni akartal,vagy mosdoba menni,es varni,hogy hatha jon egy ott dolgozo es kienged vagy beenged...

tehat osszessegeben en nagyon nagyot csalodtam ebben a cegben,tobbet vartam volna.

2013. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!