Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy rendszergazdánál hátrány...

Egy rendszergazdánál hátrány felvételnél a fültágító?

Figyelt kérdés
rendszergazdának tanulok, és szeretnék fültágítót, de tartok tőle, hogy emiatt majd nem fognak felvenni dolgozni, mert külsőről elítélnek. kb 25-28 mmm-re szeretném tágítani, nem divatból, hanem mert már régóta szeretnék. szerintetek nagy gondot okozna ?

2013. jún. 14. 13:28
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
mindenképp akarok még ilyeneket tanulni, nálunk úgy megy, hogy Cisco, IT és kis bővítéssel akkor jön 2 OKJ (számítógép szerelő, meg hálózat építő)
2013. júl. 1. 15:17
 42/48 anonim ***** válasza:
Piercing bolton kívül szerintem mindenhol hátrány. Ne haragudj. Nem lehet azt valahogy visszacsinálni?
2013. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Összelehet varrni, de nekem nincs csak akartam
2013. aug. 17. 21:28
 44/48 anonim ***** válasza:
Ez olyan gáz haver... hajadat nem akarod vasalni , vagy sapkába járni esetleg "menő" deszkás cipőt viselni színes cipőfűzővel?
2013. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ennyire ,,csőlátású,,. Amúgy ha érdekel vasalom a hajam, de ha megyek dolgozni levágatom.. Sőt képzeld még csőgatyát is hordok, ha meg ezek miatt elítélsz magadat minősíted:D (y)
2013. szept. 4. 22:23
 46/48 anonim ***** válasza:

a jelentése miatt kerülhetsz hátrányba.

vagyis,hogy neked az egyéni megjelenés fontosabb,mint mások elvárása.

az egyéniséget meg nem sok helyen díjazzák.

egy önálló gondolkodású,saját nézőpontokkal rendelkező embert nehezebb irányítani és hajlamosabb a szembeszegülésre.

régen én is itt buktam el a munkahelyi felvételiken a személyiségteszteket,mert mindig az jött ki belőle,hogy nehezen vagyok manipulálható és csak addig vagyok hajlandó az együttműködésre amíg a személyes érdekem ez szolgálja,magyarul nem vagyok kihasználható rabszolga.

2013. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez tipikus generacios problema. Akar mar ot ev mulva is valtozhat , mennyire elfogadott egy korben. Elonynek vszeg nem elony, de ha diszkret, akkor lehet, h mindenkinek az elmegy kategoria. Nyilvan a munkapiactol is fugg, ha olyan idoszakban keresel allast, amikor nehez jo embert kapni es te ilyen vagy, lesz allasod. Es hozzajarultal egy elfogadobb orszag felepitesehez...

Kben meg menj nyugatra dolgozni, a legtobb helyen ez kevesse problema. Szoval aszondom: arany kozeput :)

2013. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Végre valaki", ezt írtad az egyik vélemény után.

Azt látod, hogy ki ez a valaki? Egy fantasztikusan tapasztalt, éppen lázadó korszakának közepén lévő, mindent mindenkinél jobban tudó tinilány, akinek vélhetően sokéves tapasztalata van multinacionális IT cégek HR-politikájával kapcsolatban...ő értett veled abban egyet, hogy nincs semmi gond a fültágítóval. Remélem érzed az iróniát...!


Míg az összes többi válaszoló, aki vélhetően már a "munka világában" tevékenykedik egy ideje, rossz ötletnek tartja a tágítót.

Szerinted kire érdemes hallgatni?


Lehet felszínesnek tartod emiatt az embereket, de én is azon a véleményen vagyok, hogy mindennek megvan a maga helye. Ne haragudj meg érte, de engem, és szerintem velem együtt még sok embert a hideg kiráz attól, ha meglátok egy 3 cm-es lyukat egy olyan helyen, ahol annak semmi keresnivalója sincsen. Nem tehetek róla, engem ez taszít. Lehetsz te a világ legértelmesebb, legkedvesebb és legsegítőkészebb embere a világon, akkor is igyekeznék annyit és akkor kapcsolatba kerülni veled, amennyit nagyon-nagyon muszály.

Egyértleműen hártány tehát, ha kitágítod a füledet. Ahol ügyfelekkel kell majd gfolalkoznod, ott ezer százalék, hogy be sem hívnak interjúra, ha meglátják a fényképen a tágítót, hiszen melyik cég szeretné, hogy egy "hippi-kinézetű bohóc" képviselje őt? Egyik sem.

Szóval a helyedben hanyagolnám a dolgot.

2014. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!