Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnátok, és miért nem...

Miért akarnátok, és miért nem akarnátok így ismerkedni egy számotokra jelenleg még tök idegen pasival?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ismeretlenül rátok írok itt (és írtam is már jó páratokra), hogy szeretnék veletek megismerkedni. Ki az akit ez alapból hidegen hagyna, és ki lenne benne, ha mondjuk egy városban élünk, és nagyjából korban is passzolunk egymáshoz?

2013. máj. 21. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Mert a fiúk nyelvén az "ismerkedés" = csajozás. Annak mindig az a vége, hogy vagy szexkapcsolatot vagy párkapcsolatot akartok.


Erre a kettőre meg nekem nincs szükségem egy vadidegentől.

Így már lazán csak megírom, hogy "köszönöm, nem."

2013. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom ,mert:

- mi van ha nem szimpatikus az illető

- csúnya, esetleg öreg fószer papa vagy pedofilal van dolgom.

Akarom ,mert:

- szeretek különféle emberekkel megismerkedni

- nyitott vagyok

- lehet még a végén fontos szerepet fog játszani az életemben

2013. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na de ha megismerkedsz vele, akkor már nem vadidegen :)

Amúgy meg nem jelenti azt nálam!

2013. máj. 21. 00:05
 4/14 anonim ***** válasza:

Akit netről ismerek azt én idegenként kezelem. Mert mit tudok róla?

Amit leír. Messziről jött ember meg...

2013. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A net is lehet egy lehetőség új emberek, barátok megismerésére, netán párkapcsolat kialakítására a későbbiekben! Gondolom sokan átvertek már, ezért ez a bizalmatlanság a részedről. :/
2013. máj. 21. 00:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem akarnék,mert én is férfi vagyok.
2013. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem is reagálok az ilyen privátokra. Szánalmas módja a dolognak, főleg mert a legtöbb ilyen lúzer úgy ír üzenetet, hogy nem kértem, se nem írtam sehol, hogy ismerkednék.
2013. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy lealacsonyítóan beszélsz az így ismerkedni próbáló pasikról (így rólam is).

Amúgy én csak olyanoknak szoktam írni, akik esetleg vevők lehetnek rá a kérdésükben, vagy a válaszaikban írt dolgokból ítélve.

Azért ment a zöld kéz.

2013. máj. 21. 00:17
 9/14 anonim ***** válasza:

"Gondolom sokan átvertek már, ezért ez a bizalmatlanság a részedről"


Még egy negatív tapasztalatom sem volt. Mert soha nem is hagytam az ilyen kapcsolataimat kibontakozni.


Egyszerűen csak nem vagyok naiv.

2013. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem naivság Alfonzina, csupán félsz új dolgokat kipróbálni, mert annyi rosszat hallottál már innen onnan, hogy tényleg el is hiszed, hogy aki neten próbálkozik, az csak ártani próbál neked. Pedig nem így van, attól függetlenül persze ilyenek is vannak. Viszont így rengeteg lehetőséget is elszalasztasz, esetleges barátokat, akiket talán máshol nem ismernél meg soha.
2013. máj. 21. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!