Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés ha az új munkahel...

Milyen érzés ha az új munkahelyen nem vagy szimpatikus a kollégéknak? Mit tennél?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

1. Ha SENKINEK nem vagyok szimpi, elgondolkoznék, hogy tényleg lehet, hogy szar ember vagyok.


2. Örülnék, legalább nem piszkálnak, és nem kell jópofizni.

2013. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkahelyről van szó, ha tipikus gyári meló rajtad kívül 10-13 másik nővel/férfivel és ráadásul morgós kötekedős fajtájúak akkor se érdekelne.. Nem tetszhet egy ember mindenkinek, olyan emberek is vannak a földön hogy akár egy évek óta összeszokott műszakba, be megy az új dolgozó és mindent felborít mert neki úgy jó


Elsősorban a pénzért vagyok ott, másodsorban pedig bőven van elég barát ismerős munkahelyen kívül

21/F

2013. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom milyen lehet, elég könnyen beilleszkedtem eddig mindenhova. Ha az ember mosolyog és kedves, miért utálnák? Vinnék be süteményt, gyümölcsöt és rendesen dolgoznék, próbálnék beolvadni közéjük.
2013. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam gyorsétterembe diákmunkás odajött egy ork származású tök kedvesen megkérdezte, hogy állandósba vagyok-e és amikor megtudta, hogy szeptembertől kezdem az 1. félévem megváltozott a viselkedése: suttogott a hátam mögött, hogy béna vagyok, próbált szivatni de nem sokáig, fogtam és kiütöttem, nekem nem ér annyit egy szaros diákmunka, hogy kikészítsenek..2 hét múlva találtam egy másikat ahol sokkal kedvesebbek voltak, az illető meg úgyis onnan megy majd nyugdíjba:)
2013. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vinnék be süteményt, gyümölcsöt és rendesen dolgoznék, próbálnék beolvadni közéjük."

Én nem nyaliznék így kérdező de te tudod.

2013. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Elég rossz érzés...

Nekem így volt az előző munkahelyemen... Én se vagyok szent, belátom, nem tudok könnyen azonosulni bárkivel. Az előző munkahelyemen, hogy is mondjam, nem olyanok voltak a kollegák, mint én. Buták voltak, kicsinyesek, pletykások. Semmiről nem lehetett velük beszélni, csak a földművelésről, állatartséról, esetleg idióta Családi titkok szerű tébvéműsorokról. Sokszor rosszul voltam a témáktól, ami lerendeztek, pletykáltak, bunkók voltak, műveletlenek. Ezért én nem is nagyon barátkoztam velük, inkább végeztem a dolgomat, szabadidőben meg olvastam. Nem tetszett nekik, hogy én fele annyi idős vagyok mint ők, de jobb pozicióban vagyok, kétszerannyi a fizetésem majdnem, mint nekik. EAztán jött egy új koleganő, aki az összesen túltett. Nem csak buta volt, de rosszindulatú is. Sokszor beszólt, csesztett hülyeségekkel, áskálódott ellenem a főnöknőnél. Mikor leépítésre került a sor, én mentem, mert én voltam az, aki nem integrálódott a közösségbe. Nagyon kiakaszott, mert tényleg én voltam ott az egyetlen, aki rendesen végezte a munkáját, ők csak pofáztak egész nap. Most új munkahelyem van, 1 kolleganőm van csak, aki hozzám hasonló értelmiségű, vele nagyon jól kijövök. nem csinál őgyet piszlicsáré dolgokból, tudunk beszélgetni bármiről, végezzük a munkánkat. Mostmár örülök, hogy elkerültem onnan, ténylegt nem nekemvaló hely volt. Tudom, hogy bennen is van hiba, nem tudok jópofizni olyanokkal, akik amúgy a hétköznapi életben nem érdekelnek. Zárkózott vagyok, jobban szeretek olvasni, mint hülyeségekről fecsegni állandóan. Nálad mi a probléma?

2013. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Bocs a hibák miatt, siettem.
2013. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy munkahelyem volt, ahol a közvetlen főnököm féltékeny volt rám (szakmailag többet tudtam mint ő).Ő meg a seggnyalói szó szerint kiutáltak, majd kirúgattak. Gondoltam küldök nekik egy üveg pezsgőt, mert nélkülük sosem találtam meg volna életem legjobb munkahelyét! Itt sokan szeretnek, jól kijövök mindenkivel, reggelente örömmel jövök be! Szóval szar érzés, ha tudod hagyd ott!
2013. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:32

Basszus, szóról szóra ugyanez volt nálam is. A főnöknőm és én ugyanazon a funkción voltunk(óvónők), csak ő mellette koordonátor is volt. Már az elején megmutatkozott, hogy mennyivel többet tudok nála, nem bírta elviselni, hogy jobban dolgoztam, több sikerem volt. A gyerekek imádtak, a szülők imádtak, elhalmoztak ajándékokkal, ő sosem kapott semmit, minden szülő utálta, mert mindenkivel olyan bunkó volt. Persze a kolleganők meg nyalták a seggét, és én lettem kitúrva. De ennek köszönhetően találtam meg az álommunkahelyet, imádom, amit csinálok, a kolleganővel is jól kijövök, minden rendben. A gyűlölköző, pletykás, rosszindulatú bandát meg otthagytam, hogy sűljenek a zsírukban.

2013. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozni meg jó pofizni mennék oda, hanem dolgozni és pénzt keresni. Saját joguk nem szeretni. Ha lenne egy-két akivel kijönnék jobban is vigyáznék, hogy beszélgetés közbe annyi áruljak el, amennyiből lehetetlen egy pletykát összerakni.
2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!