Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollegám szexuális ajánlatot...

A kollegám szexuális ajánlatot tett amit én visszautasítottam. De ő továbbra is fogdos pl: ha liftben ketten vagyunk. Mit tegyek, hogy békén hagyjon? Nem akarom a munkámat elveszíteni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 22:07
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
bérelj fel valami kidobófélét, aki megvárja munka után, és kifejti neki hogy foglat vagy, és azt sem árt tudnia, hogy a munkahelyi zaklatás megárthat az egészségének:)
2013. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél paprikasprayt és legközelebb ha kettesben vagytok (mondjuk a liftben) és elkezd taperolni, akkor fogd és az egészet fújd a pofájába. Aztán hagyd ott fetrengeni. Aztán leáll. Én ezt tenném.

Vagy B tervként rúgd tökön ahányszor csak tudod, és ha lekerül a földre, akkor még taposd meg kicsit a golyóit.

Ne hagyd magad, mert akkor még durvábban rád fog szállni, és ha hagyod, akkor ennek a következő állomása az, hogy megerőszakol!!! Ezt pedig vedd komolyan!

2013. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy féltem az állásomat.
2013. aug. 7. 11:12
 14/18 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet, hogy féltem az állásomat."


Jobban mint a saját testi és lelki épségedet? Ahogy korábban írták még a végén megerőszakol! Inkább lennél nemi erőszak áldozata mint munkanélküli?? Ha továbbra is ott maradsz még akár mindkettő is lehetsz! (Ha tényleg jóban van mindenkivel)

2013. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
12-es! Te aztan nagyon okos vagy. Paprikaspray liftben?!? Normalis vagy? Meg ilyen tanacsokat adsz, hogy rugdossa meg? Ennek az eredmenye elbocsat, felfuggesztett borton, stb. Mennyivel lesz elobbre szerinted? Gondolkodjal mar mielott hulyesegeket beszelsz!
2013. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
szexuális zaklatás. Írásban jelentsd be a főnöködnek, ha nem történik semmi, akkor keress tanút, vagy vedd fel a beszélgetéseteket mobillal a liftben, ha tudod, hogy fogdosni fog megint. Ráutaló kérdéseket tegyél fel, hogy miért fogdosol már megint a mellemen, stb... hagyjál békén, mert ez már zaklatás. Miért csinálod? stb.. Aztán ezzel sétálj be a rendőrségre és jelentsd fel.
2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mérlegeld, hogy meddig tűröd még azt, hogy megalázzon és taperoljon, esetleg elfajuljon a dolog... Vagy kinyitod a szád és szólsz a feletteseiteknek. Természetesen bizonyítékokkal. Ezen kívül: Mindenképpen kerüld el, használd a lépcsőt, ne a liftet. Ne adj neki alkalmat.
2013. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szopjad le hogy lenyugodjon.
2015. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!