Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek, hogyha a...

Ti mit tennétek, hogyha a főnökötök állandóan tiszteletlenül viselkedne veletek és ugráltatna?

Figyelt kérdés

Egy nagy építőipari cégnél dolgozok ahol a műszaki igazgató asszisztense vagyok.

Fiatal 30-as évei elején járó fickó. Fogalmam sincs, hogy került ilyen fiatalon ilyen magad pozícióba. Na de mindegy is.

Ketten dolgozunk egy irodába és ha kimegy egy építkezésre vagy tárgyalásra gyakran vele kell mennem. Szóval szinte egész nap össze vagyunk zárva.

Normális érdemi munkát alig ad. Nagyon sokszor csak ugráltat. Pl elküld cigit venni meg ilyenek. Múltkor is elküldött, hogy vegyek neki cigit erre kicsit mérgesen néztem rá erre meg azt mondja, hogy szedjem már a virgácsaimat. Múltkor fénymásoltam és háttal álltam neki és beszólt egy olyat, hogy egész formás vagy hátulról. Meg csomószor feltűnően bámul. Egyszer lapos talpú cipőben mentem dolgozni és hazaküldött, hogy vegyek fel magas sarkút mert szerinte csak a proli nők hordanak lapos talpú cipőt egy irodában.

Meg még ezer más példa. Folyamatosan beszólogat legtöbbször ilyen szexuális tartalmú megjegyzéséket tesz. Meg beleszól mindenbe. Pl, hogy hogy ülök a székben. Na meg az ugráltatások. Az irodában a virágokat velem locsoltatja közben pedig bámul. Ha meg látja, hogy már felidegesített valamivel akkor meg csak röhög. Vagy ha visszaszólok neki valamit akkor is csak röhög és mond rá valamit, hogy nehogy enyém legyen az utolsó szó.


Szóval ti mit kezdenétek egy ilyen főnökkel?


2013. aug. 13. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
szájbaverném.18/F
2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Állást keresnék, aztán lelépnék. Az utcsó napon pedig beintenék.
2013. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Itt szerintem ezt még nem veszik komolyan, külföldön már az is zaklatás sok helyen, ha egy ilyet beszól a főnököd. Szerintem sem tehetsz mást, csak lenyeled vagy lelépsz.
2013. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én felvenném a kesztyűt. Kihívóan ránéznék, és hasonló stílusban visszavágnék valamivel. Szerintem egyszerűen rád van kattanva. Végül is pasi, te meg nő vagy. :)
2013. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs benne a munkaköri leírásodba, hogy magassarkú cipőt kell mindennap hordanod, virágot locsolnod, és cigit venned a főnöknek. Mond meg ezt neki! Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én megpróbálnám egy darabig elviselni, mert gondolom ezt leszámítva jó a munkád, jó a fizetés is, meg amilyen könnyen lehet manapság munkát találni... de ha nem bírnám, elkezdenék munkát keresni, és a legaljasabb módon mondanék fel, pont akkor, amikor szüksége lenne rám, és nem tudna engem pótolni.
2013. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatosítsd vele, hogy ez már a szexuális zaklatás kategória, és Mo.-on nyert már pert asszisztens :)
2013. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kiváncsi lennék hogy hány éves vagy.. A srác gondolom felfele teper és lefele tapos, sok szem@tseg arán juthatott ehhez a pozicióhoz. Az ilyenek jellemzője ez a fajta viselkedésforma. Két választásod van: vagy elmész magatodtól vagy pedig maradsz és türőd. Gondolom tetszel neki ezért is ilyen barom és mivel ellenálsz ez sok idiotának tetszik...
2013. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kapd be neki párszor akkor biztos jobnak tekint majd!
2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!