Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásinterjún, ti mit...

Egy állásinterjún, ti mit szoktatok válaszolni arra a kérdésre, hogy miért szeretne nálunk dolgozni?

Figyelt kérdés
Például élelmiszeráruházakban

2013. aug. 16. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy sokat járok ide vásárolni, nagyon szeretem és ismerem is a termékeket. Ez általában bejön... Engem most vettek fel a Lidl-be, egy hét múlva kezdek. Megkérdezhetem, hogy a Tescoban a mennyi a fizetés, és milyen juttatások vannak? Csak összehasonlításképpen. Most voltam az Auchanban is, oda nem vettek fel, gondolom elbuktam az idióta tesztjükön.
2013. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Elolvastam mindent...en eleg fasult vagyok...az oszinte valasz az volna...azert hogy ehen ne halljak, es penzt keressek, mert Magyarorszagon most ugy elunk, hogy fenntartjuk magunkat es annyit keresunk hogy az az ehenhalashoz sok, de a megelheteshez keves...bocsi
2013. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!