Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkatársam, akivel 7 éve...

Egy munkatársam, akivel 7 éve együtt dolgozom, nem hívott meg az esküvőjére! Hogyan reagáljak erre? Az összes munkatársat meghívta, csak engem nem.

Figyelt kérdés

Néhány kiegészítés:

-nem csak engem nem hívott meg, nem hívta még meg a takarítót, meg a karbantartót, de ezek késő este dolgoznak, nem is ismerjük őket. így ez még érthető.

- mindenkit meghívott a fentit leszámítva (meg engem leszámítva) még azt is aki csak 2 hónapja dolgozik ott

- együtt dolgozunk: nem úgy értve, hogy egy csapatban, közösen, hanem egy munkahelyen. nem kell közösen semmit se csinálnunk, de azért 7 éve csak látjuk egymás pofáját nap mint nap.

-a dolog már múlt idő, az esküvő megtörtént.


Kérdésem: menjek el szó nélkül a dolog mellett? A magánügye kit hív meg, számonkérni nem lehet, de azért ez így mégis furcsa, ez a negatív kitüntetés.


Mit tegyek?


2013. aug. 23. 14:38
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Lásd be, te láthatatlan vagy a számára, ugyanúgy, mint a takarító.

Attól még, hogy nincsenek közös feladataitok, néha megkérdezhetnéd, hogy érzi magát aznap, vagy valami...

Vagy ha erre nem veszed a fáradságot (nem kötelező!), akkor ne húzd fel magad ilyesmin.

2013. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
Semmit! Lépj túl a dolgon, de ne felejtsd el! Ha te is ilyen vagy hasonló helyzetbe kerülsz majd visszavágsz 2x ennyire. Én legalábbis tutira ezt csinálnám.
2013. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

A válaszaidból az derül ki, hogy nem akarsz vele barátkozni, nem vagy rá kíváncsi - akkor miért kellett volna elhívnia? Lehet, hogy kölcsönös a közömbösség, másokkal viszont jobb, normálisabb viszonyt ápol.

Valahol értem a sértődöttségedet, hiszen úgy illett volna, hogy meghívjon, de ennek ellenére túlreagálod a helyzetet.

2013. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

már miért is lennék idióta?

mert tisztában vagyok a saját semmi hulladél átlagjani mivoltommal? mert tudom ki vagyok-egy senki? miként 99,999% valószínűséggel te is az vagy egy senki egy nulla, te, aki épp leidióztál.

és úgy is viselkedek ami vagyok, bár több ember is követné a példámat és akkor nyitná ki a pofáját ha van értelme (vagyis szinte soha).

ezért lennék idióta?

mert akkor ezt az idiótaságot büszkén vállalom.

Te teljesen idióta vagy.

2013. aug. 23. 14:58
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy idióta, mert tök egyértelmű, hogy valami nincs rendben az agyaddal. Gondolom, menekülnek előled az emberek. Nem csoda...
2013. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy,és a munkatársad?
2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

ez tévedés. fordítva. én menekülök előlük.

csak néha nincs hova sajnos.


Gondolom, menekülnek előled az emberek.

2013. aug. 23. 15:04
 18/45 A kérdező kommentje:

én ffi vagyok mtársam nő.

korí. 6 év a javamra.

2013. aug. 23. 15:05
 19/45 A kérdező kommentje:
bár igaz egy gyárban (kisüzem) ezen sok nem múlik.
2013. aug. 23. 15:06
 20/45 anonim ***** válasza:
Lépj túl ezen,egyszerűen nem vagytok szimpatikusak egymásnak.Van ilyen.Egyébként meg kívánj neki hosszú boldog házas életet.Érezze ő kellemetlenül magát.
2013. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!