Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkatársam, akivel 7 éve...

Egy munkatársam, akivel 7 éve együtt dolgozom, nem hívott meg az esküvőjére! Hogyan reagáljak erre? Az összes munkatársat meghívta, csak engem nem.

Figyelt kérdés

Néhány kiegészítés:

-nem csak engem nem hívott meg, nem hívta még meg a takarítót, meg a karbantartót, de ezek késő este dolgoznak, nem is ismerjük őket. így ez még érthető.

- mindenkit meghívott a fentit leszámítva (meg engem leszámítva) még azt is aki csak 2 hónapja dolgozik ott

- együtt dolgozunk: nem úgy értve, hogy egy csapatban, közösen, hanem egy munkahelyen. nem kell közösen semmit se csinálnunk, de azért 7 éve csak látjuk egymás pofáját nap mint nap.

-a dolog már múlt idő, az esküvő megtörtént.


Kérdésem: menjek el szó nélkül a dolog mellett? A magánügye kit hív meg, számonkérni nem lehet, de azért ez így mégis furcsa, ez a negatív kitüntetés.


Mit tegyek?


2013. aug. 23. 14:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Egy összeférhetetlen ember vagy.
2013. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Ja, és áradnak belőled a negatív érzések. És az emberek nem szeretik azokat, akik csak nyivákolni tudnak.
2013. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

ha elolvastad eddigieket épp azt írtam hogy én is épp olyan vagyok mint az összes többi.

olvass vissza!

egy hulladék senki vagyok, egy átlagjani, ahogy az összes többi ember is az, leszámítva az elhanyagolható pár ezred százalékot a 6 mrd emberből a földön.

épp ezt írtam!


Mindenki idióta, csak te nem

2013. aug. 23. 15:37
 34/45 A kérdező kommentje:

összeférhetetlen? Ember!!! ezt egy olyan embernek mondod, aki ül a mhelyén dolgozik és egy szót se szól csak ha kérdezik. munkaidő végével veszik a táskát és megy. nem áll le pletyizni diskurálni nem cigizik nem kávézik. jön dolgozik csöndben és megy.

na most ha ez az összeférhetetlen akkor értelmező kéziszótárt ragadj.



összeférhetetlen ember vagy.

2013. aug. 23. 15:39
 35/45 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan valamilyen mentális betegségben szenvedsz,és személyiségzavarod is van.Jobb lenne orvoshoz fordulnod.
2013. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
én ha főnök lennék csak ilyen munkatársat akarnék. dolgozik és pont. nincs üresjárat nincs jópofizás. az csak a munkától von el.
2013. aug. 23. 15:42
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

"ezt egy olyan embernek mondod, aki ül a mhelyén dolgozik és egy szót se szól csak ha kérdezik. munkaidő végével veszik a táskát és megy. nem áll le pletyizni diskurálni nem cigizik nem kávézik. jön dolgozik csöndben és megy."


Akkor miért várod el, hogy bárki más kíváncsi legyen rád egy magánjellegű eseményen? Láthatóan te sem vagy kíváncsi rájuk.


Egy munkahelyhez igenis hozzátartozik, hogy megkérdezed, hogy vannak, érdeklődsz a kutyájukról/gyerekükről/nagymamáról, megtárgyaljátok az időjárást és az éppen aktuális sorozatokat. Ezt hívják emberi kapcsolatnak. Nem kell túlzásba esni, mert nem a barátaid, de azok lehetnek, ha úgy is viselkedsz velük. Tehát érdeklődő vagy és te is szívesen osztasz meg magadról egy-két érdekes információt.


Ha így állsz a dologhoz, azon is meg lehetnél sértődve, hogy a buszvezető nem hívott meg az esküvőjére, pedig 15 éve ugyanazon a járaton közlekedsz.

2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

nincs személyiségzavarom. csak kimondom azt hogy mi vagyok. egy semmi.

ezt más ember is megtehetné aki ugyanakkorra semmi és senki mint én. és miért nem teszik meg?

vajon ha kimennénk az utcára és megkérdeznénk átlag járókelőket: te egy senki vagy? számít az életed halálod?hány ember válaszolna a valóságnak megfelelően? igen, az vagyok. nem, a kutyának se számít. addig vagyok érdekes amíg dolgozni tudok. utána szemétdomb.

vajon hány?

na ez az ami elgondolkodtató!

személyiségzavarod

2013. aug. 23. 15:45
 39/45 anonim ***** válasza:

"egy hulladék senki vagyok, egy átlagjani, ahogy az összes többi ember is az, leszámítva az elhanyagolható pár ezred százalékot a 6 mrd emberből a földön. "


Ó igen. Talán az önbecsüléseden sem ártana dolgozni. Valószínűleg utálod saját magad és nem érted, hogy miért nem szeret más sem.

2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

"én ha főnök lennék csak ilyen munkatársat akarnék. dolgozik és pont. nincs üresjárat nincs jópofizás. az csak a munkától von el."


akkor bizony elég nehéz lenne normális beosztottakat találni.

a munkahelyeden töltöd az életed nagy részét. egyszerűen MUSZÁJ ápolni az ottani kapcsolatokat. Méghozzá azért, mert minél frusztráltabb és stresszesebb vagy, annál kevésbé tudsz teljesíteni.

2013. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!