Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Ilyen helyzetben még sosem voltam

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy férfit sose kedveltük igazán egymást mégis úgy hozta az élet hogy összekeveredtünk! Neki van egy 7 éves kapcsolata..megbeszéltük hogy találkozunk kizárólag csak a szex miatt!Ebből az egy találkozásból több is lett úgy voltunk vele amíg jól érezzük magunkat miért ne folytassuk..még sosem volt részem szexkapcsolatban, kb 4 hónapja tart! Az elmúlt egy hónapban kezdtek megváltozni a dolgok, sűrűn mondja hogy imád ,szeret velem lenni, nagyon kedvel sőt...sokat gondol rám,féltékenykedik megmondta hogy nem szeretné hogy mással legyek!ez elég érdekesen hangzott hiszen neki van párkapcsolata nem nekem! Én valahogy nem tudom kimutatni vagy kimondani az érzelmeit amikor rákérdez hogy hiányzik-e nekem ,gondolok-e rá valamiért próbálok kibújni a válasz elől ,hisz mind1 hogy mit mondanék neki ott a barátnője!Látom rajta hogy zavarja hogy nem mondok semmit! nem tudom hogy mi tévő legyek,miért mondd ilyeneket,próbáltam lezárni de nem sikerült!Létezik hogy érzelmek alakuljanak ki egy szexkapcsolatban?

Válaszotokat előre is köszönöm!


L/26


2013. jan. 6. 15:36
 1/5 tataboy ***** válasza:

Hát ez nagyon érdekes,általában fordítva szokott ez történni,mármint ez a szeretet imádat dolog.

Semmi joga ahhoz hogy neked megmondja kivel vagy és mit csinálsz,le kellene tisztáznotok azt hogy mit is éreztek valójában egymás iránt és hogy ő mit akar a párkapcsolatával kezdeni.

2013. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő nem mondott semmit a barátnőjéről, se rosszat se jót..csak annyit hogy keresi az igazit..valami sose jó vagy csak ő nem tudja mit akar!azért pedig nem fogja teljesen elkötelezni magát hogy a későbbiekben mondjuk válás legyen belőle!
2013. jan. 6. 18:49
 3/5 tataboy ***** válasza:

Azt neked is el kell döntened hogy mit szeretnél!

Létezik hogy érzelmek alakuljanak ki egy szexkapcsolatban? Neked alakult ki érzelem?

Amúgy szerintem bizonyos fokig alakul ki érzelem mindenképp,de ezt nem szabad összekeverni azzal hogy valakit birtokolni akarunk amikor nem is tehetjük meg.

2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudnám azt mondani,hogy szerelmes vagyok de sűrűn az eszembe jut és ha nem lenne hiányozna :( Tudja hogy nem mondhatja meg kivel legyek de önző, ez volt a válasza! :(
2013. jan. 7. 11:07
 5/5 tataboy ***** válasza:
Akkor mond meg neki hogy válasszon kivel akar lenni,mert te ezt nem akarod így folytatni tovább mert kényelmetlen a helyzet,ha viszont jó neked így akkor meg hagyj mindent ugyanígy aztán majd alakul a dolog.
2013. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!