Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek, ti mióta...

Munkanélküliek, ti mióta kerestek állást? Én már eléggé el vagyok keseredve, szégyellem magam, hogy csak itthon ülök, de pályakező szinte sehova sem kell, max, amíg kapják utánuk a támogatást.

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, pályakezdőként 3 hónapot voltam munkanélküli, kb 3 évnek tűnt, aztán sikerült, rengeteg helyre küldtem el az önéletrajzom, még expressz.hu-re is felraktam a hirdetésemet hogy állást keresek, 1 hónapig a kutyát nem érdekelte, csak ilyen hülye ügynökök kerestek meg, és egy hónap után kaptam egy emailt hogy szeretném e meghosszabbítani a hirdetésem, rákattintottam hogy igen(előtte tétvozátam)másnap délután hívott a leeendő fönököm hogy másnap reggel 9-re betudnék-e menni állásinterjúra.Fel is vettek.9 hónapot voltam az első helyemen(végül kikészítettek, teljesen szándékosan) felmondtam ,mert már annnyira erősen szorongtam az iroda környékén is hogy gyomorgörcseim voltak, szóval úgy mondtam fel hogy még nem volt másik helyem, a felmondási idő lejárta után elmentem pihenni 2 hetet, feltöltődni kicsit, előtte küldözgettem megint önéletrajzokat és ahogy visszajöttem a pihenésből már csörgött is a mostani fönököm és sikerült is, egy álomhelyen vagyok.Ne adjátok fel ti se!
2013. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es, akkor te is szerencsés vagy, jó ilyen pozitív sztorikat olvasni.:)
2013. okt. 27. 17:19
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok,ezért irtam le, hogy hátha erőt adok másoknak:)
2013. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!