Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A téli közmunka program...

A téli közmunka program keretében jár már valaki képzésre? Milyen?

Figyelt kérdés
Érettségivel és több szakmával milyen képzésre lehet menni szerintetek? A kompetenciafejlesztő képzés milyen annak, akinek érettségije vagy diplomája van? Ha valaki jár már esetleg, minden érdekelne róla! Milyen? Hány órától jártok?

2013. nov. 15. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Decembertől keződik csak. Nem számítok semmi értelmesre.
2013. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hehe, úgy néz ki elúszott a december, csak januártól indul. Nem tudnak ezek semmit megszervezni, röhej az egész.
2013. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk már holnap kezdődik. Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz, de az eddigiek alapján semmi értelmes dologra nem számítok!
2013. dec. 1. 09:51
 4/9 anonim válasza:
Na vannak már tapasztalatok?
2013. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elkezdődött az óvoda! Az érettségizetteknek és a diplomásoknak elméletileg olvasni, számolni és írni kellene tanulniuk, nincs külön tananyag! Mi körbeülve játékokat játszunk és beszélgetünk. De lesz olyan modul is, hogy mentálhigiéné, tanulásfejlesztés, stb... Teljesen óvodában érzem magam! És ez fog menni március végéig!!!
2013. dec. 10. 08:38
 6/9 anonim válasza:
Ezt most nem mondod komolyan!? Ez valami vicc akar lenni? Na és hogy hogy március végéig? Az nagyon sok idő erre a butaságra.
2013. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vicc!!! Nekünk novemberben dolgoznunk kellett intézményben és majd áprilisban is kell még és a köztes időszakban decembertől március végéig pedig tart ez a képzés, aminek semmi értelme! Hétfőtől péntekig 6 tanórában!

A tanárok is alig tudják kitalálni, hogy mit csináljanak velünk, mert ugye a tananyag azoknak lett kitalálva, akiknek alacsony iskolai végzettségük van. A mi csoportunkban pedig csak diplomások és érettségizettek vannak.

Jó lenne, ha írna még valaki, aki jár erre a képzésre, mert kíváncsi lennék, hogy mindenhol így van?!

2013. dec. 12. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mérnök vagyok. Most tanultam meg 100-ig számolni :)))
2013. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na most elvileg nekünk februárban indulhat a tanfolyam, eddig úgy tudom 8 napos lehet, és a végén vizsgázni kell.


Ki mit tud erről? Van olyan hely ahol már lezajlott ez?

2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!