Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mnejek állásinterjúra?...

Hogyan mnejek állásinterjúra? Sűrgőős

Figyelt kérdés
Behivtak elbeszélgetésre a KFC étterembe, és olyan kérdésem lenne, hogy miben mnejek, kb milyen kérdésekre lehet számítani, miket vigyek magammal(papirok)ilyenek... Lécci értelmes válaszokat Köszi!!
2013. nov. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekis papírzacskóval ne menj és a Pizza hut-os dobozt is dobd ki mielőtt bemész.


Vegyél fel egy "I love Kentucky"-s polót meg köss pórázra egy csirkét, úgy menj be hozzájuk.

2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sötét nadrág,normális nem kihívó felső ha nő vagy,ha pasi,akkor ugyanez csak felülre valami semleges felső vagy ing.Tornacipő kerülendő.

Papirok: önéletrajzod kinyomtatva,iskolákat igazoló papirjaid (általános sulis nem kell).

Személyi,lakcimkárty,adókártya,tajkártya,hátha egyből fel is vesznek.

Kérdések: miért akarsz ott dolgozni,dolgoztál-e már hasonló helyen,stb.

2013. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
A ruházat az legyen, amit az előző írt. Légy nyugodt, kedves, határozott...önéletrajz, személyes irataid legyenek nálad.És csak lazán...sok sikert!
2013. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget még annyi hogy, elflejtettem kérdezni h kit keressek mit mondjak hogy elbeszélgetésre jöttem? :D
2013. nov. 19. 14:48
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Jó napot kívánok, X,Y vagyok, az állásinterjú ügyében jöttem/ XY vagyok, az elbeszélgetésre jöttem, vagy akit ott találsz attól megkérdezed, mosolyogva: Elnézést, tudna segíteni, XY vagyok, és állásinterjúra jöttem....hol várakozhatok.... stb. A lényeg hogy légy nagyon kedves...
2013. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!