Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon szeretett volna valamit amit az adottságai miatt nem tudott elérni? Hogyan birkóztatok meg ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
én pl nagyon szeretnék színész lenni, már évek óta vágyon rá, ez nem csak egy fellángolás, de nincsenek meg hozzá az adottságaim...

2013. nov. 20. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon szeretnék író lenni, van némi tehetségem, de ahhoz nem elég. Szívás :D
2013. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hosszas munkanélküliség után végigcsináltam egy bonyolult felvételit (2 írásbeli teszt, majd 2 szóbeli) sikeresen, majd kiderült a cukorbetegségem miatt nem dolgozhatok 3 műszakban :-((

Nagyon nehezen viselem a helyzetemet! Hol magamra, hol a sorsra vagyok mérges, de sajnos azokon vezetem le, akiken nem kéne :-( Kegyetlenül ideges vagyok miatta!

Mindig is kemény ember voltam, pocsék érzés betegnek lenni, ez miatt lemaradni az élet nyújtotta lehetőségekről. :-[


Fiatalon könnyebben birkózik meg az ember ezekkel a helyzetekkel is, de a kor előrehaladtával egyre nehezebb.

Furcsa, hogy ami nekem nem sikerült az életben, azokat pl. gyermekeim kis újból kirázzák. :-) Nem tudok úszni, egyik fiam viszont lassan úszóbajnok, nem beszélek nyelveket, nekik az is megy, nem tudok jól táncolni, énekelni pedig egyáltalán nem, kislányom énekel, táncol. Nagyon jóleső érzés, nekik sikerül!

Én színészkedni nem akartam, de zenélni annál inkább. Hamar beláttam, nincs botfülem, de nekem az sem megy. Sok mindenben voltam/vagyok jó. Ami elszomorít, hogy ennek ellenére nem találok munkát. Egyáltalán nem azon múlik, mennyire jó benne az ember, mennyire tehetséges, csak a kapcsolatokon van a hangsúly. :-(((

2013. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!