Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó pályakezdő fizetésnek számít?

Jó pályakezdő fizetésnek számít?

Figyelt kérdés
Jelenleg 140 ezret keresek, a próbaidő leteltével ez akár 180-ra is felkúszhat. Jó pályakezdő fizetésnek számít ez 2014-ben?
2014. jan. 14. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igy elsore nem hangzik rossznak, foleg annak a fenyeben, hogy rengetegen evekig nem talalnak munkat. mondjuk ha tudnank, hogy mely teruleten dolgozol akkor egyszerubb lenne valaszolni.
2014. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztm senkit sem izgat a gizda fizetésed,ám nem számít jónak,inkább átlagosnak.
2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ez függ attól hogy mit csinálsz, de ebből már meg lehet élni.
2014. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 80 ezremhez mindenképp.
2014. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mit dolgozol,és hol?
2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hol átlag ma Mo.-n??? Mert sztem sehol... Ez nálam jónak számít haza viszonylatban.

Az én ismerősi körömben szinte mindenki minimálbért kap, több okj-s végzettséggel, főiskolával, ami nettó 70 körül van. És akkor még örüljön, aki nem közfoglalkoztatott nettó 50ért... Ja és nyugati megyéről van szó.

2014. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy multinál, beszerzési osztály.
2014. jan. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!