Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy nő (aki mondjuk idősebb...

Ha egy nő (aki mondjuk idősebb) megsimizza a kolléga nője hátát esetleg a combját, azt mire lehet vélni?

Figyelt kérdés

Ez egy kedveskedő gesztus vagy tudat alatt lehet több is?

Én fiatalabb vagyok, ha mondjuk tényleg csak kedvességből én is végig simítom pl a karját, akkor az már illetlenség vagy furán jönne le vagy ez a nők között teljesen normális?



2014. jan. 27. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ésszel gondolkodva ferde hajlamú lehet a kolléganőd. Vigyázz vele, hacsak nem vagy te is az:)
2014. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátilag az emberek a másik vállát, esetleg térdét szokták megérinteni, megütögetni, esetleg simítani, szóval ha mondhatom így a csontosabb részeket. Az ilyen "lágyabb" részek, mint pl. a comb már elég szoros kapcsolatra utalnak vagy közeledési szándékot indikálnak. Szóval ez már az illetlenség kategóriába tartozik, ha homoszexuális az illető, ha nem, de ezt veheted tőle érdeklődésnek szerintem, vagy kikezdésnek is. Nekem legalábbis ez a véleményem.
2014. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nők (ha leszbikus) és férfiak esetében is ez egy jel...

A comb már elég intim terület a simogtáshoz. :)

2014. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kunu lenke válasza:
Szia.Igen utalás lehet az effajta kommunikálás kóstolgatás!!Az előttem szolóknak igazuk van!
2014. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És egy ilyen szitura hogy lehet reagálni,hogy ne legyen ebből semmi negatív dolog,hisz mégis csak egy munkahelyünk van.
2014. jan. 29. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

A comb intim terület,-de pl hátat ,vállat felkart én is meg simizom a másik nőnek ha vigasztalni akarom és nagyon nem vagyok lezbi. Az is lehet,hogy csak rossz szokása a tapi,nekem volt egy kolléganőm és ha akart valamit mondani éds nem figyeltem ő is nyúlkált" és nagyon zavaró volt.

Milyen szituba csinálja ezt?

2014. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!