Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha ilyen a...

Mit csináljak ha ilyen a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nekem irodai munkám van,tehát úgy kell ezt az egészet elképzelni,hogy van egy nagy iroda,benne sok íróasztal számítógépekkel.Én novemberbe kerültem erre a helyre,vagyis én még "új kislánynak(23 éves vagyok) számítok".És van egy kolléganőm,aki abszulút utálja az új munkatársakat és tök hülyének néz,meg szerencsétlennek.A főnöknek meg azt mondja,hogy inkább neki adja éppen a nagyobb melót,mert én nem tudnám megcsinálni.Pedig de.Mindenkinek csak rosszakat állít rólam,meg mint mondtam az ő szemében 'béna' vagyok.Mert gépelnem kellett valamit,de a számítógépem nem kapcsolt be,és megértem az egyik kollégát,hogy segítsen bekapcsolni.Aztán januárban a főnök nekem adta az egyik nagy melót,mivel látta,hogy megbízható vagyok,és szorgalmas.Azóta a kolléganőm állandóan versengeni próbál,tök erőltetetten,mert amikor megbeszélésen arról beszéltünk,hogy ki vállalna el túl órákat mindig feltette a kezét,hogy ő vállalja.A gyűlés után megjegyezte,hogy én milyen 'izé' vagyok,mert egyedülélőként nincs arra időm,hogy het 3x túlórázzak.Mert szerinte nekem annyit kellett volna vállalnom nem heti 1-et.Mit tegyek?Már nagyon elegem van.És elnézést,az ilyen kusza,értelmetlen szövegért,de fáradt vagyok és ideges.

Karolina,23/L



2014. febr. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyet jol jegyezz meg az egesz eletedre: ha valakinek baja van veled az az Ő baja nem a tied!!!! Vegezd rendben a munkad ezt a csipat meg keruld el nagyivben
2014. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell felvenni a kesztyűt. A megjegyzéseit engedd el a füled mellett,hiszen akármit mond, nem szenved miatta hátrányt a munkád. Te magad írtad, hogy a főnök neked adott egy nagyobb munkát, mert látta, hogy jól dolgozol.

Az idegesítő kis szúnyog zümmögése pedig el fog halkulni, ha látja rajtad, hogy nem tud felidegesíteni.

2014. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele és ne pletykálj róla,ha olyan,mint leírtad, az másnak is nyilvánvaló.Rólad meg kialakul közben egy pozitív vélemény,hosszútávon kifizetődőbb,legalábbis emberileg.
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!