Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Féltékenység, irigység vagy...

Vjekoslav kérdése:

Féltékenység, irigység vagy csak sima utálat áll a dolgok hátterébe?

Figyelt kérdés
A körülmény adott: külföldi munkahely, magyar munkatársakkal. A főnök az unokanővérem férje...tehát az ellenszenv a munkatársakban megvan. Mégis az idősebb munkatársak pár hónap elteltével elfogadnak, de akad egy ember aki csak 2évvel idősebb mint én, valamiért nem akar elfogadni, és ezt brutálisan,.nyíltan hangoztatja is. Egyébként a tag szakmunkás, én nem! de nem is mindig a munkával kapcsolatos dolgokkal sérteget. Inkább úgy a személyemet...kinézetem..életem...sokszor megaláz, kóstolgat mindennel; nő ügyeim. baràti hátterek stb. Àltalában meséli hogy ő mekora partyface meghogy imádja őt mindenki...aztán hozzá teszi hogy én sehol sem vagyok tőle..merthogy ő mekkora kujon...és én seholse vagyok tőle. ki elemezget engem...de én nem kérem, sőt ha mód van rá. nem is beszelek hozzá. Folyton fényezi magát... azért hogy ezzelrá világitson az én nyomiságomra. meg hát persue a nagy élettapasztalata..ami persze nekem nincs. Ha viszont ketten vagyunk...kínosan hallgat, rám.se.ner.nézni pedig látom rajta hogy beszélne velem...csak en fol se veszem olyankor. mert tarsasagba..meg egy gennyláda Miért viselkedik így? mi váltja ki belőle?? azért mert én vagyok a rokon és ki akar marni, vagy csak irigy rám?
2014. febr. 9. 00:42
 1/3 A kérdező kommentje:
múltkor vissza kóstoltam...lebalhéztunk...majdnem verekedesig fajult a dolog...késsel mentünk egymásnak...amikor elfosta az idegbaj az agyam megijedt...beígértem neki hogy elkapom. Utánna megilletődott láttam. nem tud tudta hogyan lekezelni a reakciomat. próbálta békülősre venni, meghogy többet ne beszéljünk.De hát én nem beszeltem vele amúgy se. Ő pròbált.mindig.is.konfrontálódni velem.
2014. febr. 9. 00:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást.
2014. febr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az unokanővéred és a férje helyében mindkettőtöket kivágnálak. Verekedés, késsel hadonászás egy munkahelyen?! Normálisak vagytok?
2014. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!