Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a kollégáim...

Mit tegyek, ha a kollégáim ellenem fordultak amiért előléptettek?

Figyelt kérdés
10 hónapja dolgozok a munkahelyemen. Ismerős által kerültem oda, aki 3 hónap után ellenem fordult (hozzászóltam valakihez, akit ő utál, és azóta barátnők lettünk). De a többiek befogadtak, mindenkivel jóban voltam úgy gondolom. Sokat hülyéskedünk, viccelődünk. A főnök számára most derült ki, hogy nekem főiskolám van, és előléptetett. Eddig én kerestem a legkevesebbet, és azok közt voltam, akik a legtöbbet dolgoznak. Eddig még csak annyit tudnak, h felmentem a főnökhöz valamiért. Nem publikus még a dolog, bár 1,5 hete hívott fel magához. Ők meg találgatnak, idegesíti őket, h nem mondom meg (nem mondhatom meg egyelőre), hogy miért voltam fent. Senki munkáját nem veszem el, mert új poszt. Innentől kiközösítenek, gúnyolnak a főiskolámért, amit nem is értek miért kellene szégyellnem emiatt magamat. Persze fűti őket hátulról az is, aki odavitt, és megutált. Ő a főkombinátor. Beszólnak és flegmák velem. Egyébként a nő miatt fél éve fel akarok mondani, mert nem bírom már ezt elviselni ahogy viselkedik, de eddig nem találtam másik melót. Viszont most örülök, h előléptettek, jobban fogok keresni. Hogyan viseljem el őket? Vagy hogyan tegyek úgy, hogy minden olyan legyen mint ezelőtt? Nem ártottam senkinek!
2014. márc. 15. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj velük külön-külön. A titkolózást senki nem szereti, és bérfeszültséget sem. :)
2014. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amint kiderül, hogy te lettél a felettesük, rögtön visszavesznek majd az arcukból és a popódat fogják tisztogatni a nyelvükkel, sajnos ilyen az emberi természet :(
2014. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van egy saját főiskolád, akkor nem meglepő az előléptetés, de a kollégák irigysége sem.
2014. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig is volt bérfeszültség, mert nálunk mindenkinek más a bére. Kb most fogok annyit keresni, mint eddig a többiek. És nem leszek senki főnöke, mert nem olyan vezető pozíció ez, független leszek tőlük.
2014. márc. 16. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!