Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha zavar, hogy...

Mit tegyek ha zavar, hogy minden munkanap végeztével faggatozik a főnök nőm, hogy mit csinálok munkaidő után?

Figyelt kérdés
Egy ideig készséggel válaszoltam, mert kedvesnek tartottam, hogy érdeklődik, de ez átment számomra kellemetlen faggatozasba. Es ha nem kap ra választ addig áll előttem vagy teszi fel a kérdést, amíg nem kap rá valaszt. Kicsit ingerülten tudok neki válaszolni. Mi köze van a szabadidőmhöz? Nem vagyunk barátnői viszonyban... hogy haritsam el? Nem merek velw őszinte lenni, hogy ez engem zavar. Segítsetek kérlek.

2014. márc. 26. 07:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Akkor több mint valószínű, hogy már előre tudta, hogy ez lesz. :D Bár nagy a valószínűsége annak is hogy nyitottabb volt mint a többség. Már nyomasztóan nyitott :)
2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!