Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon de nagyon utállok...

Nagyon de nagyon utállok dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyárban melózom utálom nagyon, másik munkahelyre nem akarok menni mert sztem ott se lenne jobb nekem, mit tehetnék? Esetleg lehet olyat h nincs munkahelyem és mégis megélek valahogy? Mondjuk legyek vállalkozó? Lehetek? Vagy ti mit tanácsolnátok? 21f

2014. ápr. 8. 17:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Anyanyelvedet is utállod. Én imádok dolgozni, érted? Nem mondom, hogy nem kell hozzá kapcsolati tőke és szerencse, de ha valaki buta és nem veszi fel az irányt valami felé, nem érdekli semmi, nem szeretne fejlődni semmiben, akkor tuti, hogy nem fogja megtalálni a "szerencse". Ellenkező esetben azért van esély rá. A helyzeted nehéz. Nincs kiút!:D
2014. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Dolgoztam én is gyárban. Rühelltem... gyűlöltem, és ez épp, hogy leírja a kifejezést.

Vállalkozást akkor érdemes, ha meg van a havi minimum 150ezer bevételed belőle. Az alatt felejtsd el. De ha ügyes vagy, és csíp a főnökség, akkor kiválthatod a főállásod mellett is a vállalkozóidat mellékállásba, akkor csak havi 25ezer forint a járulék, próbára megéri. ;)

2014. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!