Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon de nagyon utállok...

Nagyon de nagyon utállok dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyárban melózom utálom nagyon, másik munkahelyre nem akarok menni mert sztem ott se lenne jobb nekem, mit tehetnék? Esetleg lehet olyat h nincs munkahelyem és mégis megélek valahogy? Mondjuk legyek vállalkozó? Lehetek? Vagy ti mit tanácsolnátok? 21f

2014. ápr. 8. 17:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
Aha, mert a wikit nem emberek szerkesztik, igaz? Illemtant látom te se tanultál. No mind1.
2014. ápr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Egyelőre a cigányok még cigányok, ez a népcsoport, ez a nevük.

Az, hogy ez számukra sértő, őket minősíti, mert évszázadokon keresztül úgy viselkedtek, hogy a cigány szó összeforrt a lopással, hazugságokkal, primitívséggel... stb.


Inkább azon lehetne háborogni, hogy a cigányok meg gázsónak (parasztnak) hívják a magyarokat, pedig a magyarok egyszerűen csak magyarok, mint ahogy a cigányok meg cigányok.


Szóval amíg a magyar az gázsó, addig azt is meg lehet köszönni, hogy ha valaki csak simán cigánynak hívja a cigányt, nem büdös retkes tolvaj kokszosnak.

2014. ápr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Nyiss erről egy külön témát. Biztos sok pontot fogsz rá kapni. Attól még primitív vagy, hiába győzködsz.
2014. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

"a két szó között sok különbség van. a roma szó mély hangrengű, a cigány vegyes hangrendű, a betűik is különböznek. ha viszont a szavak JELENTÉSE közötti különbséget akarod tudni: a roma maga a népcsoport, a cigány pedig az életforma ("vándorcigány"). tehát roma az, aki annak születik, cigány bárki lehet, te is, én is,"


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2014. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha már illemtant nem vagy hajlandó alkalmazni, legalább ennyit tudj.
2014. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én cigány se munkakerülő, de ezt a gyári munkát én nagyon nehezen viselem, egyszerűen undoritó!
2014. ápr. 9. 16:56
 17/22 anonim ***** válasza:

#7

Mekkora ötlet, erre biztos nem gondolt még a kérdező.


Kérdező, válts munkát, keress olyasmit ami izgalmas, netán szórakoztat, leköt.

2014. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a mokuskerekbol nehez kijonni
2014. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát igen tényleg nehéz, az a baj hogy csak ilyen munkára vesznek fel, normális munkához sokkal magasabb végzettség kellene, bár még az sem mindig elég, lásd diplomások se mindig találnak melót, na mindegy hát valamit ki kellene találni, de ötletem nem nagyon van sajnos.
2014. ápr. 11. 23:04
 20/22 anonim ***** válasza:
#11 az illemtan hogy került a képbe?
2014. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!