Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok étteremben szakmai gyakorlaton.Van 3 főnököm.A legkisebb főnökkel aki még nem számít igazán annak,de már öltönyt hord szóval igazából már annak számít nagyon jóba vagyok.Mindig mondja hogy igyak whiskeyt ő nézi ha jön valaki.Mindig mondja hogy nem lesz baj meg nem probléma.Ma megint ittam és kérdeztem hogy mi van ha észre veszi a másik főnök?azt mondta hogy az nem jó,de azt mondta ezért nem rúgnak ki.Ha engem kirúgnak innen 1milliot kell vissza fizetnem szóval nem játék.Szerintetek mit csináljak?19/f
2014. ápr. 24. 12:21
 1/6 anonim válasza:
100%
én nem innék a helyedben 1 millió nem játék! szép napot!
2014. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek iszol whiskey-t? :D Csak mert mondja? Ez annyira alaptalan hülyeség, hogy ezért kirúgasd magad, vagy hogy kihúzd a gyufát a főnökeidnél. Ki tudja, lehet a kisfőnöködnek van egy ismerőse, aki a helyedre pályázik, Téged meg lassan kipaterolna onnan néhány korty whiskey-ért... ha ez mégsem így lenne, akkor is fel kell készülnöd erre az eshetőségre, sok a szemét ember...
2014. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholbeteg vagy? Nem is értem a kérdést. Hogy merül fel a kérdés? Tukmálja valaki beléd az alkoholt? Megbecsülhetnéd a munkahelyed, sokaknak nincs. Azt csak te képzeled úgy, hogy nem látszik meg az ábrázatodon, hogy ittál. Milyen lehet a vendég szempontjábóle egy ilyen pincér (ha az vagy). Összességében, szerintem qrvára nem érdemled meg ezt a lehetőséget..
2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál whiskeyt munkaidőben. Ilyen egyszerü a megoldás. Ha nem keresed a bajt, nem is talál meg jó esetben.
2014. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
munkaidőben iszol? faxa munkaerő lesz belőled is :D
2014. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked ez tényleg kérdés, hogy mit csinálj? Lopod az alkoholt, ráadásul munkaidőben és csak az tart vissza, hogy ha kirúgnak, akkor mennyit kell visszafizetned?! Hülye vagy..?
2014. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!