Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem hiszem, komolyan mondom...

Nem hiszem, komolyan mondom mi a szar van ezzel az országgal hogy ekkora a munkanélküliség? Nem csodálkozom hogy a magyar nép 40%-a kimenekül innen dolgozni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
#1 sajnos már rég nem ott tartunk, hogy aki akar dolgozni, az tud. Van egy ismerősöm, valóban nem felsőfokú végzettséggel, de az emberek többége ilyen. Fiatal, dolgozni vágyó ember, utóbbi 5 évben többször is munkanélkülivé vált, mert tönkrement az aktuális munkahelye (most szerencsére van). Ő is mindig mesélte, hogy az 5 meghirdetett helyre több tucat jelentkező volt, és ő is sokszor alulmaradt a versenyben...
2014. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Miután mindenki kimenekült, a maradék végre munkához jut!
2014. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktor megtartotta az ígéretét az 1 millió munkahellyel kapcsolatban - már csak ennyi maradt!

Kellett újra megválasztani...

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, megértem a kérdésedet, ez valóban szomorú és ez az őrült emigráció emberi kapcsolatokat tesz tönkre, akkor is, ha van internet.

Kérdésedre válaszolva: sajnos az ingatlan piac és ezzel kézenfogva a munkaerő piac és annak alacsony lehetőségei diktálnak még mindig és nem is kicsit.

2014. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Istenem,már megint kezdődik,hogy Orbán Viktor így,meg úgy...

Eztaz országot anno a szockomm. rendszer mentalitása cseszte el.Meg lehet nézni a "Magyar retro" c. dok.film részeit...

Az a rendszer termelte ki a gyárakban könyöklő,a mindent hazalopó,piás,bagós,hőrörgős proli réteget.

Mielőtt bárki leszólna,én tudom,anno olyan helyen dolgoztam,ipari tanulóként is,illetve ma is egy hasonló helyen dolgozom,ami amúgy jó hely,de igencsak lehet látni a régi rendszer maradékát.

Az ilyen hozzáállás,és mentalitás miatt,illetve az előre gondolkodni képtelen,követelőzős,az államtól mindent elváró szocproli társadalom 90 után nem volt alkalmas a becsületes termelő,szorgalmas munkára.

Ránktelepedtek a bankok,kihasználván a nyugati cuccokra kiéhezett szerencsétlen keletieket,kamat,kilakoltatás formájában vándorolt el a pénz,meg minden a magyar emberektől.

Igenis Orbán Viktorra rá lehet bízni az országot,mert előrelátó,olyan dolgora költi a pénzt,ami a fejlődés,és nem a nyomorúság tükre,és ami hosszútávon megtérül.Ha lassan is,de vakarja ki az orszégot a trutyiból.

Remélem senki nem gondolja komolyan,hogy az Mszp a még élő kommcsimaradék megőszült veresegyházi asszonykórusával valamikor is labdába rúg...

Én egy mezei szakmunkás vagyok,még érettségim sincs,és sokat tettem mindig is és most is azért,hogy legyen munkám,és munkahelyem.Nagyon jól érzem magam,reggel felkelek,és végzem a dolgom,és kúltúráltan élem az életem.

Aki meg akar,menjen ki,egyébként is lassan összeforr a világ.Legalább az itthonmaradottaknak több lesz a lehetősége.

44F

2014. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán Viktorra rá lehet bízni az országot,mert előrelátó,olyan dolgora költi a pénzt,ami a fejlődés..."


Például stationra Felcsúton, az üres telkére, melynek a befogadóképessége enyhén több, mint Felcsút egész lakossága?

Közpénzből természetesen.

Hogy a kórházakat egymás után zárják be, a megmaradtakban meg akkora a zsúfoltság és az orvoshiány hogy a kórterembe max. megdögleni viszik be az embert, az már ugye más kérdés... :D

2014. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, 40% kimenekül, 30% meg vissza is menekül egy hét után miután rájöttek hogy ott sincs kolbaszból a kerités
2014. ápr. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindegy, akárhogy is van jelenleg... nagyon el van baszva itt minden.Akárhogy keresem a munkákat akárhány önéletrajzot és jelentkezési kérelmet benyújtok nincs értelme... tanulhattam érettségizhettem,szakmákat tehettem, értelmetlen.Első kérdés a munkáltatótól? Van 2 éves gyakorlata? ...mire a munkavállaló nem csak másfél, Munka adó: Akkor sajnáljuk uram további jó álláskeresést.Hát csesszék meg.
2014. ápr. 27. 11:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Kilátásban van egy, jelenleg...remélem összejön.Remélem most az egyszer tényleg hasznomat veszik mint segédmelós B-s jogsival... 7500ft/nap
2014. ápr. 27. 11:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Segédmelós B jogsival? Hagy találjam ki, betonozás, plusz Neked kell hordanod a többieket céges kocsival?
2014. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!