Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg a fönökasszon...

Hogy mondjam meg a fönökasszonynak hogy nem akarok mâr nâla dolgozni?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozok 4orâba bejelentve,kevês a fizetês viszont nagyon rendes velem,finomakat föz,nem különitenek el pl.ha vendêge van ên is ott eszek velük vagy elvisz êtterembe viszont nagyon kevês a fizetês ês sok a munka amit tölem elvâr.Êszre vettem hogy egyre többet követel ês több magyarral beszêltem akik szintên keveslik amiket csinâlok ês amit kapok êrte.

Nem akarok durva lenni de ezt mâr nem birom tovâbb,vagy elmegyek haza vagy többet fizet,nem tudom mit mondjak.



2014. ápr. 27. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Végül is ha heti 100 eurot kapnál akkor neked is ott van a havi 1000 euro.

Mert ugye havi 400 euro a bér, a szoba bérlés olyan 400-450 euro szokott lenni, és a havi kaja is lehet 200 euró..(akkor egészségesen eszel)

De mindegy. Ha kevesled, akkor állj a főnök el, és mond el neki. Legfeljebb azt mondja, hogy holnap pakolhatsz ha nem tetszik a rendszer.

2014. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, kamu a kérdés.
2014. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2014. ápr. 28. 15:17
 14/17 A kérdező kommentje:

Amugy meg nem egy embertöl hallottam hogy ez qrva kevês,ês a legtöbben feketên mennek ki!

Nâlam meg tök mindegy hogy bevagyok e jelentve 4 ôrâba vagy nem,akkor is mindennap 8-10 ôrâkat dolgozom ês hêtvêgên is dolgozni kell ezêrt a pênzêrt ês igenis kevês.

Ên nem azt kêrtem hogy megmagyarâzd hogy nekem mi a jô,a kêrdêsem az volt hogy hogyan mondjam meg neki hogy ez kevês ha dolgozok mint egy güzü ês tulajdonkêppen annyit kapok mint akit a balkânrol hivna ide dolgozni.

Ês a megâllapodâs elöször ugy szolt hogy 3napot dolgozok de most mâr mindennap.

Nem akarok bunko lenni vele csak normâlisan akarom megbeszêlni.Nem akarom hogy a fejemre nöjjön.

Ja amugy nem vagyok kamu.

2014. ápr. 28. 15:28
 15/17 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerüen megmondom neki hogy visszamegyek inkâbb Magyarorszâgba dolgozni fele ennyiêrt ês legalâbb a sajât âgyamban alszom.
2014. ápr. 28. 15:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Gyere vissza Magyarországra, nekem is itt a buszon azt mondták hogy május 1.- tõl 300 ezer forintra emelik a minimálbért. A túlórapénzt pedig mindenhol zsebbõl fogják fizetni
2014. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ok!! Mâr repülök is!! Vârd meg mig odaêrek!!:D :D
2014. ápr. 28. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!