Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ötlet? Karom kicsit el van...

Linkoln kérdése:

Ötlet? Karom kicsit el van maradva, de lassan vége a tömegelésnek, van valami mód ahogy kicsit felzárkóztathatnám?

Figyelt kérdés
A lényeg egy 1,5cm-el nagyobb kerületű felkar lenne úgy hogy nem igazán nehezedek. Ötlet? :D
2013. máj. 21. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Naturálban ez nem megoldható, hogy gyorsan másfél centit növelj úgy, hogy még ne is jöjjön plusz kiló. Változtass kicsit az edzésterven, ha eddig együtt ment a bic-tric, akkor most csap egy nagyobb izomcsoporthoz, pl mell-bic , hát-tric. Ha pedig külön volt edzve, akkor együtt menjen. Változtass gyakorlatokat vagy azok sorrendjét. De ezekkel sem lehet csodát tenni rövid idő alatt. Majd a következő tömegelésnél rendbe teszed.
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ittvan egy edzés ami azt mondja hogy akár 2,5 centit is egy nap alatt. Szerintem bazinagy átverés. De volt aki azt irta hogy egy fél-1 centit nőtt tőle neki [link]
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem csodát keresek, nem lényeg hogy gyorsan mennyen. Nem szoktam sűrűn tömegelni, csak amikor már drasztikus a fogyás... Akkor muszáj feltolni a súlyt kicsit hogy legyne mivel dolgozni. Karom nem túl nagy, amikor nem súlyzós edzek kb semmi szükségem rá, és összeaszódik... :D Most volt/van tömegelés, junius 1.-ig kb. Már nem szivesen híznék, mármint sokat. Ha arányaiban nézzük igen, fejlődik a karom, csak ahhoz hogy még 1-1,5cm-t nőjön a kerülete tömegelnem kellene 3 hónapot. Amivel híznék kb 3 kilót. Utána szálkásítással is határesetben lenne a súlyom. De bevállalnám most rövidtávokra edzek, sprintek stb, ott elfér 1kg plussz izom.

De akkor is kellene valami, hogy más már ne nöjön olyan ütemben. Nekem az sem gond hogy ha fél év edzés árán lesz meg...

Egész évben ráérek szinte.

Ha csak karra, vállra, edzek súlyzókkal, és nem szálkásítok hanem finoman kalóriaplusszban maradok fejlődni fog? (Már nem kezdő vagyok úgyhogy nem olyan drasztikus ütemben fejlődik akarom hogy bármitől nőjön.)

2013. máj. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!