Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyerekesen viselkedtem? 1...

Gyerekesen viselkedtem? 1 évvel ezelött volt nyári munkám de kinevettem egy törpét, és kirúgtak. Idán is próbáljam merg? Ha igen hogy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés
nem utálok senkit sőt sajnálom a törpéket de az egész szitu olyan olt hogy jött a törpe, AUTÓT VEZETETT, és akkor megszólalt azon a mgas hangon és én egyszerüen nem bírtam :S
2014. máj. 14. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd úgy, hogy nem hívod őket törpének.
2014. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Remélem nem vesznek vissza...
2014. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van egy rossz hírem, bármikor történhet veled olyan baleset, vagy betegség, amitől még sokkal nyomorultabbnak fogsz kinézni, mint az a törpe, ez az, amire minden embernek kellene gondolnia mindennap és baromira örülnie, hogy egészséges emberként élhet. Ezen gondolkozz sokat és akkor talán megtanulod visszafogni magad.
2014. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén inkább menj valami multi összeszerelő üzemébe sormunkára. Ott nem lesz ilyen probléma. Sőt, nevetni sem lesz kedved.
2014. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"Kezd úgy, hogy nem hívod őket törpének."


Miért minek kellene hívnia? Kisembernek? Vagy achondroplásiában szenvedő egyénnek? Lehet polkorrektkedni, de attól, még rohadtul törpe marad. Az más kérdés, hogy attól, hogy törpe attól még nem kevesebb, mint bárki más.

2014. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

5#

A Kérdező azt kérdezte, hogy hogyan fogja vissza magát, úgy, hogy közben 3 alkalommal törpézett. Ha ezt így teszi, akkor a valóságban is "törpézni" fogja a kisebb embereket, azok pedig nem fogják tolerálni.

2014. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezö, te egy kö..ög vagy.
2014. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem viccesek a törpék/törpök a cirkuszban is ők voltak a kedvenceim :D meg online játékokban is szoktam törp karaktereket választani
2014. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lol törp karakter,ez kész:DDDDDD
2014. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!