Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gyerekesen kezeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekesen kezeltem egy helyzetet, lépjek valamit, vagy úgy csak még szánalmasabb lennék?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok hülyeséget csináltam szerelmi téren, de talán ez a sztori a csúcspontja az egésznek...

Még régebben együtt voltam pár hónapig egy sráccal, aki akkor szerelmes volt belém, aztán pár hónapig nem volt semmi, bár ő folyton próbálkozott, majd még párszor lefeküdtünk, és vele ennyi volt a dolog.

Az utóbbi hetekben viszont a legjobb barátjával töltöttem kb minden napomat, egy héten kb 4-5 napot aludtunk együtt és olyan hihetetlenül lelkes volt végig... rengeteg közös programot talált ki egész nyárra is, hétvégéinkre is, következő héten mentem volna a családjához is pár napra, a haverjainak is bemutatott, és emiatt vállalta azt is, hogy a legjobb barátja bizalmát elveszti..és annyira meghitt volt minden közös perc, meg ahogy rám nézett, abban is annyi érzelmet láttam... de persze félreértettem, mint később kiderült...

Legutóbb mikor itt volt nálam, akkor belépve maradt a facebook-ján (máskor is, de most valahogy volt egy megérzésem...), és az egyik beszélgetését megnyitottam, amit egy olyan csajjal folytatott, akivel korábban lefeküdt (csak szex volt). Pár napja közösen futottunk vele össze, és a csaj most azért írt rá, hogy igazán lehetne megint valami, meg hogy még úgyse vagyok a barátnője, akkor miért ne...

A srác elutasította, de azért annyira mégse éreztem lerázónak... és volt 1-2 megjegyzése a srácnak, hogy most épp hogy unatkozik, lehet fel kéne hívnia, de a világon semmi kedve hozzá (amúgy is utálok telefonálni, nem az a lány vagyok, aki ezt elvárná, hogy hívogassanak, sőt, utálom kifejezetten, úgyhogy mi értelme egy ilyen megjegyzésnek). Meg a szövegkörnyezetre már nem emlékszem, de egy olyan rész is volt benne, hogy annyira azért nem bír engem...

Nagyon szomorú lettem persze... amint elment tőlem egész nap írt, gyakorlatilag hajnalig, akkor is lelkesnek tűnt, de miután abbahagytuk a beszélgetést, töröltem az ismerőseim közül, mert egyszerűen annyira rosszul esett, hogy azért ezt a csajt is így meghagyja, és ilyeneket mond neki rólam...

Azóta nem keresett, bár tudom, hogy ez taktikai húzás, azt várja, hogy én írjak neki...

Kezdeni már semmiképp nem akarok vele, de azért leírjam neki, hogy mi történt és miért haragudtam meg rá? Ez így tudom, hogy szörnyen gyerekes volt, hogy csak úgy szó nélkül töröltem. Vagy inkább hagyjam az egészet, már ennyit se ér...

22L


2014. máj. 12. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A facebook öl,butít és nyomorba dönt.
2014. máj. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 22L ***** válasza:
Hagyd az egészett ha érdekli hogy mi a baj akkor fel tud hívni tud smst küldeni és tudja hol lax...
2014. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!