Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég indok ez a felmondásra?

Elég indok ez a felmondásra?

Figyelt kérdés
A fő szempont, amiért már utálom a munkahelyem, az az, hogy az ottaniak, főleg a főnökék értékrendje felháborító a számomra. Egyre kevésbé veszi be a gyomrom, hogy mindenkivel milyen jellemtelenek, mindenkit kihasználnak, hülyének néznek, csicskáztatnak. Tipikus kis hatalom-nagy borzalom. Kis cégről van szó, páran vagyunk csak, de az emberek cserélődnek. Én kb. 2 éve dolgozom ott. Reggel már émelygek, és rossz kedvem van, mielőtt munkába megyek. Ott az önbecsülésem a béka se..e alatt van attól, ahogy bánnak velem. Úgy érzem, nem akarok ilyen céget képviselni és nem akarom magam ilyen emberekkel körülvenni. Akinek erre rálátása van, az is mondja, hogy ő ezt nem bírná, már rég eljött volna. Férjem már kéri, hogy inkább maradjak otthon, amíg nem találok mást, mert már nagyon dühös, amiért ez az állapot van. A gyerekeink is megsínylik ezt, mert nincs szabi, táppénz a gyerekkel sem, és magánemberként is kihasználnak, a munkán kívül is, ami a család rovására megy. De én félek, hogy nagyon nehéz lesz, ha kiesik a fizetésem. Mert ugye nem könnyű manapság állást találni, ki tudja, meddig nem sikerülne. Férjem felajánlotta, hogy inkább plusz állást vállal, de jöjjek már el. Mit tennétek?
2014. jún. 9. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
En biztos, hogy eljönnek. Nem er meg annyit, hogy belerokkanj. Biztos talalsz masik allast.
2014. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én erőteljesen keresnék másik állást. Aztán lépni. Sokszor állás nélkül is érdemes eljönnöd, mert akkor nyugodtan tudsz keresgélni utána. asszem 3 hó munkanélküli jár, pont emiatt.
2014. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is eljönnék onnan egészségem többet ér!!
2014. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem csak eljönnék, hanem el is jöttem.

Hasonló okok miatt.

A férjem félt, hogy bekattanok, nem akarta egyedül felnevelni a gyereket.

Reálisan végiggondoltuk a dolgot, mennyi ideig bírjuk a "nélkülözést", ha arra kerülne sor. Milyen kilátások vannak, kihez fordulhatnánk segítségért, hogy "csókos" munkavállaló váljék belőlem minél előbb. És mi van, ha mégsem...


Úgyhogy ketten döntöttünk, és felmondtam. Ennek 3 hónapja, azóta elmúlt a gyomorvérzésem, és az állandó fejfájásom. Már ezért megérte.

Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, MÁR CSAK AZÉRT IS! Hinni akarom, hogy valaminek a vége, egy új kezdete. Egy jóé!!!!

2014. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!