Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mas munkahelyen is kibeszelik...

Mas munkahelyen is kibeszelik a munkatarsakat? Nem jo erzes ha az ember hatamogott suttognak ugy hogy hallja

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 16:42
 1/9 anonim válasza:
89%
Igen, sok helyen így van, de van olyan hely is, ahol nem, mert akadnak normális emberek is, akik a saját dolgukkal foglalkoznak. Nekem volt már "szerencsém" mindkettőhöz többször is. Ha direkt úgy beszélnek rólad, hogy halld, vagy nem foglalkozol velük, vagy megkéred őket, hogy mondják el neked, mi a bajuk.
2014. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen sok munkahelyen kibeszélik a másikat. Bár voltam olyan helyen is ahol nem.
2014. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan hely, ahol nem. Általános emberi szokás másokról beszélni.
2014. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, és leginkább azokon a munkahelyeken jellemző, ahol nők vannak többségben. :(
2014. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen igen, vagyis a legtöbb közösségben. Ez mondhatni természetes, mert a legtöbb közösségben tényleg így van, ennek pszichológiai okait lehetne sorolni.

Az viszont, hogy úgy beszélnek ki, úgy kritizálnak, hogy ott vagy és még hangosan is mondják hatalmas bunkóság, szerintem szólj rájuk, hogy lehet, hogy te ilyen vagy meg olyan, de te legalább dolgozol és nem csak a szádat jártatod egész nap és te nem beszéled ki őket, pedig ilyen bunkó embert már igazán rég láttál! Vagy jelentsd a feletteseidnek, ha szerinted ők törődnének vele és ők nincsenek benne ebben a kibeszélősdiben. Egyébként szerintem hivatalos panaszt is tehetsz, hiszen így kell végezned a munkád minden áldott nap, ilyen körülmények között, stresszben vagy, mondhatod, hogy már alvászavarod is kialakult emiatt és otthon sem tudsz kikapcsolódni és mentálisan teljesen kimerültél.

De én azt tudom javasolni, hogy szólj rájuk és egyébként ne törődj vele. Vagy amikor valamit tisztán hallasz, akkor reagálj rá, mintha szemtől szembe mondták volna (pedig nem, mert azt már nem merik valószínűleg), majd meglátod, hogy meglepődnek és elhallgatnak!

Ritkán megesik, hogy direkt csinálnak ilyet, hogy hallja az illető, akkor érdemes megfontolni, hátha van benne igazság, csak máshogy nem merték elmondani. De legtöbbször csak idegesíteni akarnak vele vagy kitúrni, szóval ne törődj vele. Ha hallod, akkor szólj rájuk és oszd ki őket, amúgy pedig nem kell velük jóban lenned, a pénzért, karrieredért jársz oda, azzal törődj. Ők sem törődnek azzal, hogy neked lesz-e mit enned, a munkádra koncentrálj az jó legyen. De ha nem javul a helyzet és hiába teszed szóvá, akkor azért érdemes azon elgondolkozni, hogy elkezdesz keresgélni, hátha találsz jobb helyet.

2014. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:

Szerintem az, aki azt írta, hogy vannak helyek, ahol nem beszélik ki a másikat, -ott is kibeszélik, legfeljebb nem jutott el hozzá az infó.

Véleményem szerint is ez egy normális emberi dolog.

Most akkor valaki szerint nem lehet másokról beszélni, csak ha ott van az illető?

Lássuk be, erre még a kérdező sem képes.

Onnantól viszont, ha maga a kérdező is szokott más emberekről beszélni, akik nincsenek ott, akkor a távollétükben és beleegyezésük nélkül teszi.

Had ne ragozzam- mindenki beszél más személyekről, akik nincsenek jelen.


Kérdező! Legyél őszinte. Naponta hány emberről osztod meg környezetedben a véleményed, kérdezel róluk, elmesélsz velük kapcsolatban egy sztorit....akik nincsenek jelen? :)

Legyél már komoly! :)

Ez csacsiság.

2014. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Engem kibeszélt egy ember 2 ismerősének, hogy hanyagul végzem a munkát, amikor megtudtam intéztem egy telefont 3 ismerősömnek hogy jöjjenek kocsival a munkahely parkolójába, előzetesen elmondtam nekik kit keressenek, és rendezték a számláját.

Később normális hangvételben, úgy telt el minden munkanap hogy egy szót nem szólt, ha kellett valami, hozta akadékoskodás nélkül.



Volt ismeretségem abban a műszakban aki jóban van másokkal is, és elmondta nekem a történetet, én pedig intézkedtem

2014. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos ez általános! Az emberek legázolják egymást.
2014. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Kibeszélik, igen. Általában van egy rohadt dög, aki mindenkivel jópofizik, aztán amikor az illető elfordul, mindenkiről tud valami undorítót mondani... ezek többnyire negyvenes nők (az ötvenhez közelebb), akikkel ha összebarátkozol, elég hamar kibökik, hogy hiányzik nekik a kielégítő szex.

Érdemes velük jóban lenni, ha bírod gyomorral. Én pl. nem bírtam, szóval éppen másik munkahelyet keresek. :)

2014. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!