Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány hónapot kell dolgoznom...

Hány hónapot kell dolgoznom ahhoz hogy kapjak munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés
és mennyit kapok ha kapok?

2014. jún. 23. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Már élből munkanélkülire akarnál menni? Ennyire lusták lennének egyesek?

Ne izgulj a segélyt sok idő után kapsz ami nagyon kevés és ha jól tudom ezt a fizu után kapod(bizonyos százalékát),és csak 3 hónapig fizetnek ha nem közös megegyezéssel mondasz fel.

Amúgy több értelme van dolgozni normális fizetésért ,minthogy elmenj egyből munkanélkülire,aztán nem leszel több egy lusta csóringernél...

2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tavaly vettem igénybe a munkanélküli segélyt, ami most már hivatalosan álláskeresési járadék néven fut. Nem emlékszem pontosan hány napot kell dolgoznod, de azt tudom, hogy egy ledolgozott munkanap 10 járadékos napnak minősül, szóval, ha 360 napot dolgoztál, akkor sajnos csak 36 napot fizetnek neked. Baromi kevés az tény, amit fizetnek, és nem is nagyon hívnak, és keresnek munkát neked...én csalódtam a rendszerben, régebben jobb volt!
2014. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!