Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bölcsődében vagy kórházban...

Bölcsődében vagy kórházban dolgozzak?

Figyelt kérdés
Van már egy egészségügyi végzettségem, és most végeztem el egy kisgyermeknevelői képzést is. Van lehetőségem dolgozni bölcsődében és kórházban is,csecsemőosztályon. Szívesen dolgoznék újszülöttekkel, de a 2-3 éveseket is szeretem. Szívesen várok minden pro és kontra érvet!! Köszönöm!

2014. júl. 4. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép hivatás, én a kórházat választanám, annak ellenére is, hogy sokszor több műszakos a beosztás, míg a bölcsiben nincs éjszakázás, tehát sz úgymond, családbarátabb munka, és hétvégézés sincs.
2014. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Meg tudod indokolni, miért a kórházat választanád az éjszakázások ellenére?
2014. júl. 4. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egészségügyben tanulok, és imádom, már kiskorom óta. Én el sem tudnék képzelni más munkát.
2014. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!