Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék? Nincs ötletem

Mit tehetnék? Nincs ötletem

Figyelt kérdés
Gondolom sok ember szenved még hasonló problémától. A főnököm,noha nem nyíltan,de gátolja bárminemű előrehaladásomat,akár tanulmányi akár beosztással kapcsolatos "fejlődésről" legyen is szó. Sajnos megkerülni nem tudom. Új munkahelyet már régóta keresek,sok olyan van,amihez minden elvárással rendelkezem,viszont még visszajelezni sem veszik a fáradtságot. Idegileg kivagyok,egészségem is romlik a sok idegeskedés miatt. Nem szeretnék munkanélküli lenni több szempont miatt is,de lassan erre kényszerülök,ha nem találok másik állást.

2014. júl. 10. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

en ismerosoknel probalkozok, ez az allas kereses vicc (kamuk) nem reszletezem...

ismerosok alapjan van most 2 szal, remenykedek, nem adom fel!

2014. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerősöknél én is érdeklődöm,még oda is beadom az önéletrajzom,ahol nincs hirdetve,hátha előbb utóbb lesz valami. De egy éve semmi előrelépés nem történt,a főnökömet meg egy kiskanál vízbe bele tudnám már folytani :D
2014. júl. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!