Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy vannak, akik...

Hogy lehet, hogy vannak, akik már sokadik munkahelyükön vannak és könnyen találnak újat, másoknak meg évekig nincs semmi?

Figyelt kérdés
Természetesen két hasonló végzettségű ember viszonylatában. Úgy érzem, hogy a csillagok megfelelő együttállása kell ahhoz, hogy az ember munkát kapjon. Másoknak mért megy könnyedén?

2014. júl. 21. 13:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

7:

1 nap az extrém, ha valaki komolyabb pozíciót pályáz meg, akkor kb. 3 hónap annak az átfutási ideje, de azoknál nem is úgy működik, hogy hívatlanul bemész és érdeklődsz.

2014. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs de akinek hónapok óta nincs munkája és tartalék pénze se, az elégedjen meg a könnyű és gyors melóval. Onnan már lehet komolyabb munkát keresni, csak nem mindegy hogy azalatt a 3 hónap alatt éhen halsz-e, vagy azért van egy kis bejövő.

Az éhes ember nem válogat.

2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

7-es nagyon belejöttél a válaszolgatásba, a vendégekkel is lekezelő hangnemet ütsz meg? Vagy a korcsmában ez az elvárt?


Igen, az önmenedzselés valóban nagyon fontos, azonban azt látom, hogy vannak, akiknek egyszerűen az ölükbe pottyan az ajánlat minden erőfeszítés ellenére...Dehát ez van, az élet ilyen. Nyilván a versenyképes végzettség is fontos, a speciális tudást mindig keresik.

2014. júl. 21. 17:17
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
Neked ez lekezelő hangnem? Ha már ennyitől kiakadsz, akkor meg főleg nem csodálom hogy alig találsz munkát. Az érvényesül, aki magabiztos és néha erőszakosnak kell lenni. Sírj tovább a sarokban és értékeld akkor azoknak a válaszát, akiknek szintén nincs melójuk, biztos többet tudnak neked segíteni mint én.
2014. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nálam a magabiztosság nem egyenlő a prosztósaggal, de amúgy köszönöm a segítséget, olyan helyen nem akarok dolgozni, ahol a te stílusodat részesítik előnyben. Hozzátenném a kérdést általánosságban tettem fel, nem magamról akartam véleményeket kapni.
2014. júl. 21. 17:57
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Most őszintén mondd meg hogy melyik mondatomat tartottad prosztónak? Amúgy jelenleg nem kocsmában dolgozom hanem étteremben, az ez előtti munkahelyem volt kocsma, el kellett vállalni, ha nincs más, inkább ez mint a kifizetetlen számlák és az idegeskedés. Sokkal prosztóbb dolog várni a csodát. És ne felejtsd el hogy mindkét oldalt megkérdezted, én válaszoltam, méghozzá konkrét kézzel fogható tanácsot adtam neked, amit nem értettél. Te bajod...
2014. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ismerek egy ilyet, gutaütést tudnék kapni tőle: a baráti társaságunkban van, nagyon szép lány, nyitott, beszédes (NEM ribi) elegánsan öltözködik... mindig mindent azonnal megkap, bárhová jelentkezik mindig őt veszik fel. Irigylésreméltó.
2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Azt veszik fel a aki jól hazudik az állásinterjún ,szórja a nagy lózungokat hogy ő mekkora nagy csapatjátékos ,mindene a cég és úgy tud nyalni mint a kiskutya ,lelkes és akár ingyen is dolgozna... vagy van csókja, esetleg ha nő és csinos ,a főnök kiszemeli szeretőnek.
2014. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell hazudni. Képezni kell magadat hogy igaz legyen minden amit elmondasz magadról. Nehéz az önképzés, de nem lehetetlen. Aki nem tud vele megbirkózni az meg elégedjen meg a rosszabb munkával.
2014. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
7-16 os a mostani munkahelyedet is én szereztem neked... de igen igazad van nem az internet előtt kell ülni egész nap hanem önéletrajzzal a kezedben szépen járod a várost kedves kérdező
2014. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!