Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy vannak, akik...

Hogy lehet, hogy vannak, akik már sokadik munkahelyükön vannak és könnyen találnak újat, másoknak meg évekig nincs semmi?

Figyelt kérdés
Természetesen két hasonló végzettségű ember viszonylatában. Úgy érzem, hogy a csillagok megfelelő együttállása kell ahhoz, hogy az ember munkát kapjon. Másoknak mért megy könnyedén?

2014. júl. 21. 13:23
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Együtt találtuk igazán... mindenhova vittük be az önéletrajzot... közben még az interneten is olvastál állás hirdetéseket.. úgyhogy kedves kérdező kelj fel a gép elől és lehet sétálni!!!!!
2014. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Frozen801 válasza:

Annak a válaszadónak van 110%-ig igaza, aki azt mondta: ha nincs melód, akkor el kell vállalni bármit ami képbe kerül. Utána már lehet nézelődni, ha akad valami jobb lehetőség arra lecsapni. Lehet szépen előre menetelni, persze kell, hogy "el tudd adni magad", de a magabiztosság megjön 1-2 siker után. Nem akarom bírálni a "2. egyetememet végzem" hozzászólót, mert nem ismerem a körülményeit, de hidd el, akinek nem volt meg a háttere, hogy gimi után fősuli/egyetem-re menjen és bekerül a mókuskerékbe, nem olyan könnyű onnan egyetemre szaladgálni. A te példád valszeg egy másik véglet.

35 éves vagyok, de SOHA 1 napot sem voltam munkanélküli.

2015. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!