Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tolakodó munkatárssal mit...

Tolakodó munkatárssal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az egyik férfi munkatársam. Konkrétan nem nyomul,de már nagyon idegesit. Napjába többször köszön ugy,h becézget pl kicsi viki,kérdezi naponta többször is h mi a helyzet és kőzbe becézget. Nem veszi észre magát h pofákat vágok mikir mondom semmi. Multkor beszolt h köszöntem ám,mert nem köszöntem vossza 7edjere. Akkor mondtam h nem vagyok papagáj h egy nap 30x köszöngessek mert annyiszor jössz el mellettem. De ugyan ugy csinálja tovább.

Zavar h megkérdezi h szoknyába jöttem dolgozni,mert látta a buszon abba vagyok. Meg multkor azt is megjegyezte h a vádlimon látszott h nem borotváltam le a lábam.


Szerintem tetszek neki,mikor odakerültem a céghez az akkori barátommal együtt ő 1 honapon belül dobott, de azota van uj barátom lassan 1 éve,ezt tudja is. Olyanokat megjegyez ha a barátom kijön elém a buszmegállóba h testőr jött elém. Szoltam már érte h nem a testőrőm hanem a kedvesem,mi van abban ha ki jőn elém mert szeret,ha neked lenne csajod te biztos azért mennél ki elé mert őrizgetni kell.

Egyébként tipikuan olyan pasi aki 30xen felül még szűz,mert csunya,nők a melohelyen rőhögnek rajta.


2 éve lessz h itt dolgozok és már nincs türelmem ehez az emberhez.

Fönöknek nem tudnék szolni h zaklat,mert konkrétan nem csinálja,de nekem vhogy már ez is az.

Elkerülni se tudom sajnos.


2014. júl. 23. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg csak ezt csinálja. Amúgy (tudom nehéz), de hagyd figyelmen kívül. Gyerekes módon idegesíteni próbál, de ha látná, hogy nem figyelmen kívül hagyod, akkor átszállna másra.
2014. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Probálom figyelmen kiül,de néha mar kiül az arcomra az undor mikor oda köszön v sokadszorra kérdi mi a helyzet
2014. júl. 23. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha van pasid szólj neki menjen eléd ,úgy hogy lássa és jó keményen nézzen az arcába, persze ha nem ilyen tutyi mutyi, vagy keress valami férfi haverodat
2014. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne a főnöknek szólni? Ez is zaklatás, és nem hagy téged nyugodtan dolgozni. Ha a főnök nem vaskalapos "kitérdekel" fajta, akkor minimum figyelmezteti, hogy vagy befejezi, vagy van több ember is az ő posztjára.
2014. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Fönöknek nem tudnék szolni h zaklat,mert konkrétan nem csinálja"


De igen. Ez zaklatásnak minősül. Nyugodtan szólj a főnöködnek.

El nem hiszem, hogy a barátodat ez nem zavarja. Szólj neki, vagy más férfi ismerősödnek. Valaki csak helyre teszi, ha te már nem mered. Csak tudnám miért van az, hogy egy ilyen tahó nyugodtan zaklathatja a női munkatársakat, de senki nem mer neki lekeverni egy hatalmas pofont. Azzal, hogy hagyod magad, vagy nem csinálsz érdemben semmit, az ő viselkedését támogatod.

2014. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GyakoriKételkedések válasza:

Volt aki azt tanácsolta, hogy a barátod és a haverjai...Ezt nagyon nem tanácsolnám! Véletlenül elesik a kollégád, akár csak ijedtében is és beveri a fejét, koponyacsonttörés vagy más és akkor faxa kis letöltőt kap az egész kompánia, veled együtt (, mint felbújtó.) Az sem számít, ha hozzá sem értek, elég ha azt hazudja, hogy meglökték. A bíró, ha neki hisz, akkor nektek reszeltek.

Inkább okosan kell ezt csinálni. Beszéld meg a barátoddal, hogy le akarod rázni, adjon neked egy hét "szabadságot". A tolakodóval meg hozz össze egy-két randit. Étterem, mozi, ajándékok, stb. Jól húzd le, ahol csak lehet. Pl. legdrágább italok rendelése, kikönyörögni valami drága ruhát a kirakatból, nagy lakmárkozás. És persze mindeközben feltünően parasztul viselkedni. Megjegyzést tenni embrekre, csámcsogva enni, hangosan pukizni. Lehet, hogy egy hét sem kell, hogy leszálljon rólad. Utána meg a kollégáknak mesélni, hogy milyen smucig volt, még egy fagyit sem akart venni. Még a cégtől is elmenekül ez után.

2014. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A barátomnak semmiképp nem akarok szolni,mert elég féltékeny tipus,és mint irtam konkrétan nem aklat csak tul kedves és nagyon irritál már. Mióta ott dolgozok ezt csinálja. Figyeltem h mással is ilyen e-pl becézgetve köszön,de nem. Mert gondoltam arra is h ő alapba ilyen.

Megveretni se akarom,mert tényleg egy csunya hapsi,aki a kutyának se kell,és sztem ezt tudja is magáról. Hál istennek soha nem kért randit vagy ilyesmit,gondolom tisztába van vele h nem vagyunk ugymond egy szinten.


A fönök is tudja amugy h oda szokott jönni megkérdezni h mi a helyzet,de mivel elvile nem lehet beszélgetni,mindig elküldöm h nem lehet beszélgetni,vagy mint irtam flegmán pofákat vágva válaszolom h semmi.

2014. júl. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!