Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha csak heti...

Felmondanátok, ha csak heti két napot kellene bejárni, jól keresnétek, viszont a többi napot semmittevéssel kellene töltenetek?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozom egy olyan munkahelyen, ahova heti két napot kell bejárni, a többi napon itthonról lehet/kell dolgozni (nyilván nincs annyi munkád, hogy erre szükség is legyen mindig). Így heti 3 napom azzal telik, hogy vásárolgatok, kiállításra járok, moziba megyek, ebédelgetek a bnőimmel, sportolok, és este iszogatunk vagy ilyesmi. (a hétvégék szintén így telnek)


Ne értsetek félre, ez biztosan nagyon jó, csakhogy én 8 éve jártam egyetemre, amikor szintén ez volt, és már meguntam. Szeretnék egy rendes munkát, ahol dolgozni kell a pénzért, mert megőrülök már az állandó hülyéskedéstől, még akkor is, ha ez Bp, és sok a lehetőség.

(amikor van párom, ő nyilván velem egyidős és így vele sem lehet napközben időt tölteni)


Másodállást keresek folyamatosan, de nehéz olyat, ami mindig a hét 3 választott napján igényelne engem...meg eleget is keresek a mostaniban.


28N



2014. júl. 25. 13:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem a legfőbb hobbim az, de vannak részterületei, amikkel lehet üres napjaimban foglalkozni, pl. a tanítás, tanulmányok írása, ilyesmi. De ezek nyáron kicsit parkolópályán vannak.
2014. júl. 25. 17:42
 22/26 anonim ***** válasza:
nekem sok a hobbim. soha ne legyen más munkám mint ilyen, én minden szabadidőt ki tudok használni. :)
2014. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, irigyellek.

Én tanulni szeretnék, nyelveket, az angol-német mellett, mondjuk franciát, aztán valami másik nyelvcsaládba tartozót.

Könyvet írni. Saját vállalkozást. Kutyákat tenyészteni. Utazni. Megintcsak tanulni.


Háááááááát irigyellek. Elárulod esetleg, hogy kell ilyen állásra szert tenni?

2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem "kell" semmittevéssel töltened. Én mondjuk napi két órát bicikliznék, ha ilyen állásom lenne. Hidd el, én lennék a Happy-Hawaii...
2014. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem meg olyan melóhelyem van, ahová 8 napból kettőt kell bejárni, és még ott se kell csinálni semmit, csak heverészni, tévét nézni, meg számítógépezni. Nekem aztán megfelel ez, igaz én még csak alig 2 éve csinálom, de előtte sem nagyon hajtottam a mókuskereket. És örülök neki. Hogy lehet ennek nem örülni???

Szerintem ez a "probléma" nálad csak valami buta érzésből fakadhat, talán valaki ingyenélőnek, dedósnak, céltalannak nevezett, te magadra vetted, és most bizonyítani akarsz...

2015. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mondj fel, és juttass be engem a helyedre! :)
2015. febr. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!