Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a kollégáim...

Mit csináljak, ha a kollégáim jegesmedvék és folyton 16 fokra teszik a légkondit?

Figyelt kérdés
Nekem meg már fáj a fülem!
2014. júl. 29. 08:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak, ha a kollégáim jegesmedvék" ez de éééédes :DD

Vegyél jó meleg ruhákat + csináld, amit az első írt.

2014. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Plafonra vagy vízszintesre van állítva?
2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Gábor t ***** válasza:
100%
Gyere hozzánk dolgozni, van felvétel és nincs bosszantó légkondi. :) (nem vicc, Székesfehérvár)
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
52%

Mik az arányok? Hányan vannak azok, akik hűtenek és hányan azok, akik fáznak? Te mennyire vagy közel hozzá?

Nálunk is volt ilyen szituáció sokszor. Én viszonylag közel voltam a kapcsolóhoz, és mindig átállítottam magasabb hőfokra. Ha valaki lejjebb vette, hagytam egy kis ideig, aztán megint átállítottam. Ha te közelebb vagy hozzá, mint a többiek, akkor nyugodtan csináld ezt, előbb-utóbb megunják, hogy szaladgálniuk kell átállítani.

Nekem ilyeneket mondtak, hogy öltözzek fel... Én meg olyanokat, hogy aki dagadt, annak melege van. És igaz, én vékony vagyok, azok meg mind hájasak voltak. Én az undorító zsírpacnik miatt betegedjek meg?!

2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A gombos jó lenne, de távirányítású, és egy csomó kapcsoló van hozzájuk. Vízszintesen van, jó magasan.

Ha lehet, ma még hidegebb van.

Mondjuk az a három jegesmedve aki az előbb ramkoszont, örült neki.

2014. júl. 30. 09:07
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki a távirányítókból az elemet vagy dugd el őket
2014. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jobb: Távkapcsolókba tegyél rossz elemeket vagy az egészet dugd el!

De szerintem kérj a főnöktől valami tanácsot, segítséget.

Anyukámnak is ez a baja, hogy bemegy a melegből izzadtan és megfázott. Meg köhögött is, kénytelen volt 30 fokba is öltözködni, vetkőzni ha kiment/bejött. (Nem irodai munka, gyári, de a vezénylőben állandóan ment a légkondi). De sztem a csapat vette a lapot, hogy azért ilyet nem lehet csinálni, hogy az Ő NYÁJMELEGEM VAN-juk miatt a másiknak baja legyen belőle.

2014. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hiába van a kijelzon 16, úgy sem bír annyit csinálni. Nálunk is 16 fokon megy de 23-24 fok van. Meg kell nézni egy hőmérőt.
2014. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Ragassz egy rajzszöget tűvel kifelé a kapcsolóra.
2014. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!