Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthon végezhető munka, ilyen...

Otthon végezhető munka, ilyen tényleg létezik? És meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Meséljetek!

2014. aug. 11. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Létezik, de nagy részük átvágás, néha nem is fizetnek ki és nem lehet belőle megélni. Nagyon keveset kap az ember.
2014. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
létezik
2014. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
pl. fordítás, lektorálás, magántanítás, pszichológia (ha otthon van rendelőd), stb...
2014. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tudsz nyelveket - és legalább egyet nagyon jól -, akkor létezik. És meg is lehet belőle élni, ha szerencséd van.
2014. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tőzsde, internetes munkák (mondjuk Adminként átvizsgálod a leveleket), és most PTC-zek. PTC-be vagyon nagyon sok idő kell (évek) vagy beleadsz pénz és lehet havi 500$-os profitod is.
2014. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb az kamu már annyit próbáltam.


3-at próbáltam ki.


Egyik: Jelentkeztem egy hirdetésre,aztán ha több infót szeretnék megtudni 600 ft-ot el kellett küldenem a megadott címre,majd kaptam neten,e-mailbe egy csomagot amiben benne volt,hogy mit hirdessek,mit küldjek el én is. Felraktam a netre a hirdetéseket (alap sablon szöveget amiket kaptam) Majd ha érdeklődtek küldtem egy alap e-mailt,ha érdekelte az embert akkor pedig kértem 600 ft-ot,ha elküldi megkapja a csomagot(ugyanazt mint én). Két ember bevágódott nekem így 1200 ft kerestem vagyis csak 600-at 1 hét alatt.

Most,hogy ők csinálták e tovább nem tudom.De ebbe nem láttam nagy jövőt :D


Második: kattingatós munka egy külföldi oldalon, ahol naponta 20 hirdetést kellett megnyitni és 25 mp az oldalon maradni majd kaptál 0,005 dollárt,na és kifizetés 10 dollártól kezdődött. Hát ezt is csináltam kb 1 hétig de rájöttem ebből se lesz semmi pénzem.


Harmadik: hogy csinálok egy weboldalt bármiről amiről csak szeretném,csak 3-4 kötelező hirdetés kell,hogy legyen az oldalon ha rákattintanak( 10 kattintó után 500 ft) akkor kapok pénzt,ha meg is rendelik a dolgokat plussz jutalék. Na ehhez egy nagyon jól menő oldal kellett volna,enyém nem indult be. Ezt is hagytam a francba.

2014. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#6 Igazi balek vagy...
2014. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó szívembõl szóltál
2014. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7,8 Csak az ír ilyet aki még nem próbálta.
2014. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De minek is próbálnám ha rendes munkahelyem van?

Amit a 6-os leirt én nem tudnám elképzelni hogy valaha csinálnám.

Az más helyzet ha valaki testi fogyatékos de egeret tud napi 8-10 órában kattintgatni.

2014. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!