Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üdv! Mennyi most 48. 04...

Lakatos bence kérdése:

Üdv! Mennyi most 48. 04 dollár? és még az lenne hogy ha amazonon rendelek egy képregény akkor van szállítási költség?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Amazonnal nem vagyok tisztában hogy működik, de itt van egy pénzváltó:

[link]


Amúgy milyen képregény kell? Vannak conok pesten ahol idegen nyelven is árulnak képregényeket. Én nekem onnan van egy csomó angol nyelvű amit Magyarországon nem is lehet kapni csak olyankor.

2014. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Olyan 235Ft-os átváltási árral minimum beszorozhatod...

Elvileg írja az akciónál, hogy van e szállítási díj, s az mennyi...

ha nincs, akkor azt írja, hogy free shipping....

Mit akarsz rendelni?

2014. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, akkor mindezt nem kérdeznéd. Az Amazonon olyan tisztán, világosan és érthetően van leírva minden, hogy 44-es IQ-val is mindenki értse.

Ha pedig az amazon.com-ra eljutottál, hogyhogy nem találsz a neten egy árfolyamtáblát?

Igazából mit szeretnél?

Annyit azért nem baj, ha tudsz, hogy nem mindegy melyik amazonon nézel ki valamit. Elég röhejesen hangzik, de az a tapasztalatom, hogy az Amerikai oldalról olcsóbb rendelni, mint pl. a UK-ról. Európában magasabb szállítási költségek vannak, mintha odaátról idehajózik standard shipping választásával. Ráadásul ha sokat rendelsz (mondjuk ehhez a 48 dollár kevés), minden tételből utólag jóváírnak pár dollár kedvezményt, és vissza is utalják:-) Ritka korrekt módon működik, csak alaposan nézz meg mindent. Angolul KELL tudni hozzá némileg. Nem nagyon, csak annyira, hogy amit olvasol ott, azt BIZTOSAN JÓL ÉRTELMEZD. Akkor baj nem lehet.

2014. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!