Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árufeltöltői munkát szeretnék,...

Árufeltöltői munkát szeretnék, de kasszázni nem, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az Auchanban külön hirdetik a pénztárosi és az eladói (árufeltöltői) munkát. Ott a pénztáros nem tölt árut és az árufeltöltő nem kasszázik. Tudom, mert húgom ott dolgozott NEM diákmunkát, ő pénztárosnak jelentkezett.


Illetve a Hádában is van már külön eladó és külön pénztáros. Ott meg én dolgoztam...

2014. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én írtam a tescos választ.


Én 3 hónapig dolgoztam ott pár éve. Szárazáru feltöltő voltam, és szinte nem volt olyan nap, hogy ne hívtak volna kasszázni. Jó szar volt. Pont abban az évben dolgoztam ott, amikor az új ezrest bevezették és a határidő után egy bidám-bidám házaspár beletette a 30 db új ezres közé a régit és akkor vettem észre amikor kiütöttem a kasszát. Volt is probléma utána, mert "nem volt" náluk másik ezres, így nagy nehezen, és mivel aznap voltam 3x a kasszában szájhúzással cserélte ki a kasszafőnök (vagy hogy hívják, már nem emlékszem). Szerencsére nem basztak le.

2014. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A régi ezressel (ha nem hamis) annyira nincs nagy gond. Ha problémázik a főnök akkor saját zsebből is kicserélheti a pénztáros. Aztán beviszi az első bankba vagy MNB-be és ingyen kicserélik neki újra.
2014. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A penztarosnal alapbol nem lehet penz, ha van a zsebeben es "elfelejt" szolni hogy van nala par forint akkor alapbol lopassal gyanusitjak. Ezert kell tetelesen formanyomtatvanyra felirni a kasszasnak munkakezdes elott, hogy van x db ot forintja stb. Ne hogy azt hidd, hogy a kasszasok fonoke elnezo. Ha kicsereltem volna azt az ezrest meg fel is jelentettek volna lopasert, nem csak kirugtak volna. Ugyhogy az utobbi valaszafo valasza nagy hulyeseg, ha nagyobb cegnel dolgozol, vagy nem te vagy a fonok. A boltokban nem azert van a kassza felett a kamra hogy ovjak az eladot, hanem, hogy azt figyeljek mikor lop az elado!!!
2014. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasi hibakert, de telefonon kisse nehez irni.
2014. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!