Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találjak megbízható...

Hogyan találjak megbízható munkatársakat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég sok munkám van, és át adnám másoknak, de félek, hogy "vadidegenek" visszaélnének vele.

A lényeg, hogy magántanár vagyok és elég sok tanítványom van, sokszor ütköznek, de nem akarom őket elveszíteni.

Gondoltam arra, hogy adok fel hirdetést, és ugye én intézek mindent, így nem a teljes összeget kapná meg a "beosztottam". Viszont félő, hogy valami susmus lenne a hátam mögött.

Mit tegyek?

Kockáztassak, vagy hagyjam elveszni a tanítványaimat?


2014. szept. 26. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vagy az ismeretségi körödben (korábbi évfolyamtársak stb.) keress olyat, akit társként felvennél, vagy akit szívből ajánlanál. Ha csak ajánlod, nyilván nem lesz hasznod belőle. Legalábbis anyagi nem, csak erkölcsi, mert segítettél egy ismerősödön és több tanítványon.


Vagy nyiss vállalkozást, s akkor tényleg vehetsz fel magad mellé valakit. De ez elég sok költséggel jár. Ha egyébként korábban munkanélküli voltál/vagy (hivatalosan) akkor a munkaügyi támogatja a vállalkozóvá válást, mert 1 évig fizeti helyetted a költségeket

2014. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 -es vagyok


Egyébként milyen tárgyból? Nyelv vagy általános tantárgyak? Mert lehet, hogy engem speciel érdekelne.


Azért ma már le lehet csekkolni az embereket a közösségi oldalakról. De ha nem szeretnél teljesen vadidegent, akkor az ismeretségi körödnem mesélj a tervedről, hátha ők ismernek valakit, aki megfelelő lenne.


A vállalkozást azért mondtam (Tanoda vagy nyelvsuli vagy nem tudom) mert így adóügyileg is lefeded magad. Nyilván eleinte nem termel annyi profitot majd. De megvan az a lehetőség is, hogy alkalmi munkavállalóként dolgoztatod az illetőt, így utána nem kell járulékot fizetned, s egymagadat meg majdcsak eltartod valahogy.


Sok sikert!

2014. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!