Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vezeto lettem a cegnel, ha...

Vezeto lettem a cegnel, ha ugy erzem nem vagyok alkalmas, mondjak le?

Figyelt kérdés

33 eves no vagyok es a jelenlegi munkahelyemen 7 eve dolgozok.

A munkam jol vegzem, egy bajom van, hogy nem tudom kizarni az erzelmeket a munkambol. Egy megszuno osztaly miatt csoport osszevonasok lesznek es 3 fotol meg kell valnunk. A dontesembe nagy szerepe van a szimpatianak (bar nem erztettem senkivel!! de van akit jobban kedvelek). Roviden indokolnom kellett kikre gondolok es ezt a feleteseimnek is elmondtam, es ok azt mondtak a jo munkahelyi legko r is fontos. En viszont nagyon rosszul erzem magam. Egy jo munkaerotol valok meg, csak mert nem tetszik a folyamatos csacsogasa.


2014. okt. 1. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát, szerintem semmiképpen sem a személyes szimpátiád alapján kellett volna döntened, hanem szakmai szempontokat mérlegelve.

Sajnos tényleg úgy tűnik, nem vagy alkalmas vezetőnek.

2014. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A jó munkalégkör is fontos, főleg azért, mert ha nem bizonyítod mindenki felé, hogy határozott vagy, a csacsogó csaj talán azt hiszi, hogy nem mered kirúgni, és később alááshatja a tekintélyedet.

Azt hiszed, hogy a többi vezető kizárólag objektív okokból rúgja ki az embereket? Tévedsz.



Mindenesetre ha úgy érzed, nem tudsz kirúgni valakit, talán nem vagy alkalmasa.

2014. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki folyamatosan csacsog, az eleve nem lehet jó munkaerő, szerintem idegesítő és hátráltatja a munkát, nekem is volt ilyen kolléganőmm viszont egy főnök soha nem dönthet szimpátiából semmilyen ügyben, igazságosnak kell lenni.
2014. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1 el max egyet értek! Első a szakmai tudás , hozzá állás-értés... Ezt követheti a "barti" viszony! (csacsogás Brrr :D (Y) )
2014. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokan szeretik, mert olyan kis "bujos" kollegano. A munkat senki nem vegzi rosszul, ezert ez alapjan nem tudtam donteni es a kovetkezoket nezztem, hoz allas, vegzetseg, kor, .... es a szemelyes szinpatia.
2014. okt. 1. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyi légkör nem csak a te személyes jóllétedet jelenti, hanem a többiekét is. Szerintem az első a szakmaiság, a légkörön könnyebb változtatni, mint azon, ha valaki nem ért ahhoz, amit csinál. Ha a vezető szerep azt jelenti, hogy a a felsőbb vezetőség a szaros munkám velem, végeztetni, akkor én nem vállalnám.
2014. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Had legyen én ott főnök én ha kell kirúgok mindenkit!
2014. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell lelkizni annyit. Ez munkahely,azért vannak ott, hogy a cég érdekében végzett munka ellentételezését megkapják. Téged valamiért kineveztek, az új feladatkör a több fizetést ilyen feladatkörrel is megtölti. Bele fogsz majd jönni.
2014. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, a leírásod alapján nem kezelted valami jól a helyzetet.
2014. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj. Ha szakmai szempontok alapján nem lehet dönteni, mert mindenki hasonló munkaerő, akkor nyilvánvaló, hogy azt rúgom ki, akit utálok.
2014. okt. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!