Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjak meg egy helyzete...

Hogyan oldjak meg egy helyzetet a munkatársammal?

Figyelt kérdés

Számomra elég fusztráló, kellemetlen az a helyzet amibe mostanában vagyok. Nem szeretek feszült lenni, igyekszem a környezetemben élőkkel nyugodt, békés légkört teremteni.

Van egy férfi a munkahelyemen akivel együtt dolgozom (egy kis irodában). Korábban volt köztünk flört és nem tagadom tovább is ment a munkahelyi kapcsolatunk egészen másféle kapcsolatba. Nem tartott sokáig. Lezárta velem. Nem akart megbántani (ez volt az indoka). Van felesége (ő egyébként 37 éves, én 23). Én ezt elfogadom. Viszont a kapcsolatom vele minden csak jó nem. Nem tudunk már egymással beszélgetni. Kínos csend van. Nem tudom meg lehet e ezt oldani, vagy legalább kicsit csökkenteni ezt a helyzet adta feszültséget. Tudom hogy nem érez irántam semmit sem. Az már egy másik dolog hogy én igen..., így azért nagyon fáj hogy sokszor még emberszámba sem vesz (ha kérdezek valamit sokszor nem válaszol, nem köszön el, nem veszi tudomásul, ha engem zavar valami még akkor sem ha szólok neki...hideg velem)

Gyűlölne engem? Haragszik rám? Vagy egyszerűen ilyen ember volna? Ennyire hideg?


2014. okt. 3. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Miert startolsz te ra ferjes emberre, elment az eszed csepplanyom. Megerdemled amit kapsz.
2014. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most mit vàrsz kerdezõ???meg dugott es annyi lezarta az ügyet! A ferfi teljesen jol provukalja la e mostani helyzetet ugyanis erezteti veled hogy nem kellesz neki,talan megbànta!!!!

Te pedig tok gaz hogy egy hazas ferjjel kezdtel ki 23 evesen!!es radasul te meg ott os maradtal dolgozni!!!en a helyesben neznek mas munka utan es szegyenemben elàsnam magam!!!

2014. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kezdenék munkatárssal, főleg nős emberrel soha semmit! Az ilyennek sosincs jó vége... Hát, amit főztél, edd is meg!
2014. okt. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele. Az azért nem történt meg vele. Sejtem hogy kellemetlen lehet neki a helyzet. Meg is értem, persze. Nem akarok már tőle semmit sem.
2014. okt. 5. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélni.mondd el, hogy fáj, hogy nem vesz emberszámba. Ha hallani sem akar a beszélgetésről, akkor marad az e-mail.


Én mindenképp megmondanám, hogya "hhomokba dugom a fejem" hozzáállás nem felnőtt viselkedés a bunkóság pedig nem felebaráti szeretet

2014. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!