Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találjam meg a legideál...

Hogyan találjam meg a legideálisabb munkahelyet számomra?

Figyelt kérdés

Igyekszem minél több munkahelyet kipróbálni, keresem azokat a feladatokat amik lekötik a figyelmem/gondolatom.

Több olyan feladatkörben vettem részt amit szívesen végeztem mégsem, éreztem magam elég hasznosnak benne.

Volt több olyan típusú munka ami teljesítmény bérezésen alapult, volt olyan is ami órabérre ment.

Hiányérzetem volt.

Igyekszem most olyan képzéseket választani amik késöbb megtérülnek, megkaphatom az elismerést, és hasznos tagja tudok lenni egy csapatnak. Közben folytatom a tanulmányaimat.

Most egy embert próbáló feladat kört nézek meg. Úgy emlegetik, hogy nagyon rideg körülmények között lehet csak elvégezni. Reménykedek abban, hogy eléggé kemény, és megterhelő lesz, így végre lefáraszthat.

Hol állhatnék neki a további keresgélésnek?


2014. okt. 8. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy találtam meg azt a szakmát/feladatkört, hogy visszatekintettem, mi is volt az amit szívesen csináltam régen, gyerekkoromban? Mi az ami mindig is foglalkoztatott? Új erőt ad, ha valamilyen formában csinálhatom?

Én imádom az erdőt - természetet, és a kézügyességet. Hogy valamiből valamit csinálhatok (lehető legjobb tudásom szerint), és a végén tudni, hogy van értelme annak amit véghezvittem. (megveszik, dicsérik, vagy csak szóba kerül). Szóval én az asztalos szakmát választottam, azon belül is az épület asztalost.

Ezért más mindenkinek az érdeklődési köre, mert mindenki másképp éli meg a gyerekkorát :)

Téged mi foglalkoztatott leginkább?

2014. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!