Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen indokkal mondjak nemet...

Milyen indokkal mondjak nemet a főnöknek?

Figyelt kérdés

A mai napon megkért, hogy legyek PAPÍRON én a kft ügyvezető igazgatója. Mivel tudom, hogy milyen susmusok zajlanak itt, így kb. 0%-ig sem bízok meg benne.


Viszont nem merem kerek perec kijelenteni, hogy nem, mert akkor lapátra tehet.


Milyen indokot találjak ki, ami maximálisan felmentene ettől?


Pl. büntetett előéletű vagyok?

Vagy van adótartozásom?

Vagy nincs állandó lakcímem?


Vagy nem tudom.


Teljesen egyértelmű, hogy azért jött hozzám, mert én általában kussolok, és csak végzem a munkám, és azt hiszi, hogy balek vagyok. DE nem akarok az lenni, nem akarok, semmi gondot, bajt, meg balhékat, meg ki tudja, hogy mit.


Általában a cég, sosem a nevén van, sokszor volt már fekete listás, és mi dolgozók, is fél évente más munkahelyen vagyunk, hisz nagyjából ennyi időközönként, változik a kft neve, székhelye, stb, és mindig kell egy kilépő papírt írni, meg egy új szerződést.


2014. okt. 10. 20:01
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:

Nem, és kész!

Az igazán elszomorító az egészben, hogy ilyen cégek működhetnek az országban, olyan emberekkel a háttérben mint a főnököd.


Nem tudnék ilyen munkát végezni, és a sok susmusban részt venni semmilyen formában.

Addig amíg ott vagy másolj magadnak bizonyítékokat a dolgok menetéről aztán, ha nem veszel részt a disznóságban, juttass el néhány papírt a megfelelő helyre.

Hátha utána be lesznek fizetve a közösbe olyan pénzek amiket már régen kellett volna...

Később megbánod, ha nem cselekszel helyesen amíg lehet!

2014. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mostantól minden beszélgetést rögzítesz diktafonon,aztán ha okoskodás van,akkor a másolatot amin fenyeget megmutatod neki és megzsarolod,hogy mész a munkaügyi bíróságra,vagy...és ilyenkor felajánlja,hogy fizet.

nem 1 ismerősöm már 100ezreket keresett ilyesmivel.

ha szeretsz simliskedni,akkor azt mondod neki oké,5 kilóért vagy amennyit méltányosnak érzel a nevemen lesz 1 évig.

ha nem szeretsz simliskedni,akkor azt mondod-nem és kész,mi a fa-szt nem értesz rajta bu-zi?

és verést helyezel kilátásba.

2014. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindez szép és jó amit írtatok, de én 61 éves rokkant ember vagyok, így nem nagyon ugrálhatok. Albérletben lakom, így ha "csak" 1-2 hónapig lennék munkanélküli akkor már az is a padlóra küldene.

Max. azt tudom amit valamelyikőtök írt, hogy felveszem diktafonra vagy lefényképezek iratokat.

2014. okt. 11. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

En nagyon naivan megkerdeznem, hogy de hat erre mi szükseg?

Amugy ha te vagy a nagyfönök, akkor hozhatsz pl. mindenfele döntest is elvileg... Hiszen le van irva, hogy te vagy az igazgato. En utananeznek, hogy kirghatom e pl. öt... :)

Amugy en azt mondanam volt mar egy ilyen eset egy baratommal, hogy csa papirom es legyszi, akkor rafutottam a jegre es megfogadtam, h soha többet senkinek nem teszem meg.

2014. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!