Hülye döntés volt?

Figyelt kérdés
2 hónapja felmondtam mert egy magasabb pozíciót megpályáztam és nem engem hanem egy nálam alul iskolázottabbat választottak meg mondván régebb óta ott van, próbáltam de nem tudtam megemészteni így felmondtam. Egyre inkább úgy érzem idióta voltam, mert szerettem a munka társaimat, jó volt a fizetésem... most nem találok megfelelő munkát ráadásul eléggé egyedül is érzem magam, hiányzik a régi csapat :( mit tegyek??

2014. jún. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Meggondolatlan és hülye voltál, de ezen már nem tudsz változtatni.

Jelentkezz újra. Ha mázlid van visszavesznek.

2014. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondoltam rá, de nem teszem, nagyon ciki lenne, nem merem :( én ezt nem bírom!!!!:(:(
2014. jún. 29. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne az. Sok hasonló esetről hallottam.
2014. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mrohad válasza:
Sztem nem volt hülye döntés. A munkáltatód a hülye, mert nem tud rendesen dönteni munkaerő-kérdésekben. Előléptet egy aluliskolázottat, mert őt lehet zsarolni - azzal, hogy nincs is megfelelő tudásod a pozicióhoz, bármikor találok helyetted újat. Idióta munkáltatók!
2014. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!