Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen rosszindulatúak a...

Miért ilyen rosszindulatúak a kollégáim? Miért viselkednek másként?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok és egy gyárban dolgozok, szalag mellett, de egy ideje átraktak másik részlegre, ahol sok hibát észrevettem és a meo-s főnök megemlítette, hogy nem-e lennék én is meos? Persze igent mondtam és azóta szinte utálnak. Miért? Nem bántottam soha senkit.
2014. okt. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azzal töltötted az idődet, hogy mások hibáit figyeld és jelents, nem csodálom, hogy utálnak. Biztos jó meós leszel, de nem biztos, hogy összeférhető kolléga.
2014. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az embereket figyeltem, csak ahogy csomagoltam és azt vettem észre, hogy hiányoznak alkatrészek, csak akkor adtam oda a meonak. Nem tudom ki csinálta, de ami hiányos nem engem ki a vevöhöz.
2014. okt. 19. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelte, hanem észrevette, első. Nyilván lehet hibázni, ez bele van számolva, a meo lényege, hogy ezeket kiszűrje. A kérdező csak átlátta, hogy a hiányos termék kikerülése a gyárból senkinek sem jó, és ennek megfelelően cselekedett. Proaktív hozzáállás, ezt általában mindenhol szeretik - mint a mellékelt ábra mutatja. Nem úgy vitte oda, hogy "a Mari kihagyott egy csavart", hanem "ez a termék szerintem hiányos, legyetek szívesek megnézni".
2014. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, talán mert látják hogy előrébb jutottál, ők pedig nem. Erre tudok gondolni...
2014. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!