Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hozzam ki a legtöbbet...

Hogyan hozzam ki a legtöbbet a szépségemből?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de okos, intelligens és szép is vagyok egyben. Ezt szeretném a lehető legjobban kihasználni, hogy nekem, és minél többeknek jó legyen.

Nem jutott eszembe olyan munkaterület, ahol mind a két tényező roppant fontos, így szívesen várom az ötleteket. :)

Köszönöm, és már várom a kötekedő kommenteket - dobjátok fel a hétfőm, kérlek! :)



2014. nov. 3. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Feltétlenül kellett az a francia a mondatba.....-.-


Egyébként talán a fotómodellkedés meg az ilyen pályák,ahol kell némi intelligencia is,de te tudod hogy mi érdekel.

2014. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

fitnesz modell versenyzés,aztán elvégzel egy edzőit és ha sorozatosan eredményes vagy a versenyeken,akkor tolongani fognak a kuncsaftok,hogy a bajnokkal edzhessenek,plusz szponzoráció,reklámok.


a sima szépségversenyek meg agyon vannak szabályozva,egy fűszálat sem tehetsz keresztbe önállóan,mint ami a szerződésedben van,ott gyakorlatilag egy bábu vagy szatírokkal körülvéve.

de ha valami politikus kitartottja akarsz lenni a felesége mellett arra jó,mert kb erről szól egy ilyen rendezvény,hogy tudjanak válogatni a pénzes csótányok.

2014. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Ettől senki nem lesz kevesebb, ezt már Paulo Coelho is biztosan megmondta."


Hát intelligens biztos nem vagy. Sok művelt, intelligens embert ismerek, van olyan aki három nyelvet beszél, és szó szerint beutazta a fél világot, ismerek igazi agyonolvasott bölcsészt, orvost, mérnököt stb.

Egy dologban az összes ismerősöm egyetért aki intelligensnek mondja magát:


Coelho egy nyálas író, és nevetséges közhelyeket puffogtat.

2014. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jelentkezzél te is az X-faktorba!


Csak neked a lábadban van az X ...

2014. nov. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van egy neked való ajánlatom: legyél kettős ügynök, mint Mata Hari, vagy valami hasonló. De ahhoz be kell ám dobni magad minden szempontból! (ami neked nem gond, ugye?)
2014. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SunCityMyHome válasza:

Ne piszkáljátok már!

Megszóljátok,hogy itt keres választ?

Titeket meg az minősít,amilyen a válaszaitok.Bár Ti nem mondtátok hogy intelligensek lennétek.


Szerintem TV-bemondónak kell lenned!

Van pénz,ismert lesz az arcod,de ígérd meg hogy 2017.május 18-án Te olvasod fel az esti híreket!!

A jobb szemeddel pislants kettőt abból tudni fogom hogy Te Vagy!

2014. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Ettől senki nem lesz kevesebb, ezt már Paulo Coelho is biztosan megmondta."


Hát intelligens biztos nem vagy. Sok művelt, intelligens embert ismerek, van olyan aki három nyelvet beszél, és szó szerint beutazta a fél világot, ismerek igazi agyonolvasott bölcsészt, orvost, mérnököt stb.

Egy dologban az összes ismerősöm egyetért aki intelligensnek mondja magát:


Coelho egy nyálas író, és nevetséges közhelyeket puffogtat.



Látom, kedves, nem érted az iróniát! :)

Egyébként meg, ha én szeretem Paulo Coelhot, akkor szeretem és kész, ez nem intelligencia kérdése. Nyilván nem egy nívós író, de ennek is megvan a maga funkciója. Ha én egy "agyonolvasott bölcsész" vagyok, és mondjuk szeretnék kikapcsolódni Goethe és Dante között, akkor megtehetem, Coelhoval is. :)

2014. nov. 5. 20:50
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy egy ilyen nagy arcú, "agyondiplomázott", egoista és beképzelt plázaliba, miért is alacsonyodik le a gyíkhoz??

Amúgy mindenki tisztában van vele, hogy csak azért bulizod át valamelyik büfészakon a sulit, hogy kihúzzad addig, amíg sikerül végre elvetetned magad egy pénzesebb csávóval.


A "szépségedet" meg úgy sem figyelik a pasasok, mert amíg "magadba szívod a tudományt", addig úgyis csak a fejed tetejét látják...

2014. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

a kommentjeitek alapján megítélhető társadalmi státusotok, súlyotok, családi állapototok.

Tudnátok, mennyire szórakoztató!

2014. dec. 16. 18:00
 20/22 anonim ***** válasza:

"a kommentjeitek alapján megítélhető társadalmi státusotok, súlyotok, családi állapototok.

Tudnátok, mennyire szórakoztató!"


13-as választ írtam én, na mit tudtál meg? :-D

2014. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!